Neohodnoceno

MyKETO Proteinový koktejl s příchutí malina, 5 porcí

Vynikající proteinový koktejl s lahodnou příchutí zralých malin, se sladidlem, v prášku. 

Můžeme doručit do:
2.8.2021
Momentálně nedostupné
Kód: 2757
Značka: MyKETO
295 Kč –15 % 250 Kč
Kategorie: Proteinové koktejly
Hmotnost: 0.2 kg
koktejl malina
295 Kč –15 %

Lahodný proteinový koktejl malinový vám dodá potřebné proteiny, vitamíny, minerály i vlákninu vše ve vyvážené formě. Tento proteinový nápoj si skutečně zamilujete. Ochutnejte už dnes! 

Návod k použití:

Do šejkru nalijte 200 – 220 ml vody a vysypte obsah sáčku, dobře protřepejte po dobu 1 - 2 minuty. Hotový nápoj vypijte do 15 minut. Intenzitu chuti a hustoty si můžete sami řídit množstvím přidané vody.

Upozornění:

Sypká směs pro přípravu nápoje s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny, s vitamíny a minerálními látkami. Součást náhrady celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Vyvinuto a vyrobeno v ČR.

Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin. Vzájemná kombinace proteinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a rel. vlhkosti do 60 %, zvýšená teplota může snížit trvanlivost produktu.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Alergeny: laktóza