Zkušenosti s MyKETO - vaše proměny a výsledky

Ketonová dieta MyKETO má skvělou pověst a při hubnutí u klientů se skutečně osvědčila. Jak pomohla Lence, Tereze a Mirkovi? 

➤ Zkušenosti s keto dietou MyKETO při hubnutí. Příběhy a recenze. Skutečné výsledky.

Lenka: Proměna hubnutí s MyKETO 

" MyKETO mě naučilo přemýšlet nad tím, co a proč jím. Nehladovím, miluju MyKETO proteinové nápoje, pudinky, ale i bramboráčky. Dopřávám si spoustu zeleniny a dalších dobrot (ale poctivě si hlídám cukry) a s čistým svědomím říkám, že mi nikdy nebylo lépe. A abych nezapomněla… vypadám a cítím se teď úplně jinak. A jedu dál."

Děkuji MyKETU za pomoc při nalezení mého nového JÁ."

proměny-Lenka

 

Tereza: Pár kilo dolů s keto dietou MyKETO

 

S MyKETO svoji hmotnost ladila sympatická blogerka Tereza, určitě znáte její Matky v nesnázích, která vyzkoušela MyKETO, zachutnalo jí a především si parádně vylepšila postavu tak, jak to potřebují ženy po dětech (bříško - kde se může zmnožit tzv. viscerální tuk). Navíc Tereza začala mít víc energie.

proměna-blogerka

 

Mirek: Víc než pár kilo dolů s keto dietou MyKETO!

O svoji proměnu s MyKETO se rozhodl podělit také Mirek, který převážně kvůli sedavému způsobu života přibral přes 20 kg a hubnout se rozhodl především kvůli své rodině. Pustil se do toho naplno a s MyKETO parádně zhubnul a získal energii a motivaci hubnout dál! 

mirek-proměna

 

 Prozkoumat ketonovou dietu MyKETO
 
Akce a slevy na keto dietu
 
Ketóza, jak se dostat do ketózy a jak zhubnout díky ketóze