Zkušenosti s MyKETO - vaše proměny a výsledky

Keto dieta MyKETO má skvělou pověst a při hubnutí u klientů se skutečně osvědčila. Jak pomohla Lence, Tereze a Mirkovi? 

➤ Zkušenosti s keto dietou MyKETO při hubnutí. Příběhy, vaše zkušenosti a recenze = skutečné výsledky

Lenka: Proměna hubnutí s proteinovými nápoji a jídly MyKETO 

" MyKETO mě naučilo přemýšlet nad tím, co a proč jím. Nehladovím, miluju MyKETO proteinové nápoje, pudinky, ale i bramboráčky. Dopřávám si spoustu zeleniny a dalších dobrot (ale poctivě si hlídám cukry) a s čistým svědomím říkám, že mi nikdy nebylo lépe. A abych nezapomněla… vypadám a cítím se teď úplně jinak. A jedu dál."

Děkuji MyKETU za pomoc při nalezení mého nového JÁ."

proměny-Lenka

 

Tereza: Pár kilo dolů s keto dietou MyKETO

 

S MyKETO svoji hmotnost ladila sympatická blogerka Tereza, určitě znáte její Matky v nesnázích, která vyzkoušela MyKETO, zachutnalo jí a především si parádně vylepšila postavu tak, jak to potřebují ženy po dětech (bříško - kde se může zmnožit tzv. viscerální tuk). Navíc Tereza začala mít víc energie.

proměna-blogerka

 

Mirek: Víc než pár kilo dolů s keto dietou MyKETO!

O svoji proměnu s MyKETO se rozhodl podělit také Mirek, který převážně kvůli sedavému způsobu života přibral přes 20 kg a hubnout se rozhodl především kvůli své rodině. Pustil se do toho naplno a s MyKETO parádně zhubnul a získal energii a motivaci hubnout dál! 

mirek-proměna

 

 Prozkoumat ketonovou dietu MyKETO
 
Akce a slevy na keto dietu
 
Ketóza, jak se dostat do ketózy a jak zhubnout díky ketóze
 
 

DALŠÍ ÚSPĚCHY V HUBNUTÍ: 

Denisa: začala hubnout v okamžiku, kdy jí váha ukázala 86 kg

"Jsem maminka 2 dětí, je mi 35 let. Měřím 155 cm. Hubnout jsem začala ve chvíli, kdy mi váha ukázala 86 kilo. O keto dietě jsem toho slyšela opravdu hodně, ale byla jsem k ní skeptická. Až hodnota ranní glykémie na lačno, která byla 7,06 mmol/l, mě přesvědčila dietu zkusit.
Neměla jsem co ztratit, pouze jsem mohla získat. A tak jsem se pustila do ketodiety. MyKETO držím s občasným zhřešením v podobě cukroví na Vánoce a občasného vínka s přáteli. Moje postava se úplně proměnila, proměnu posuďte sami.
Jsem se sebou spokojená, každopádně pokračují dál.
A co je mojí největší odměnou?
Spokojený manžel a hodnota glykémie na lačno 5,2. Určitě chci dát ještě nějaká kila dolů a věřím, že se mi to podaří." 

Denisa - první fotka a druhá fotka - proměna s keto dietou MyKETO

Petra: Maminka se třemi dětmi krásně s MyKETO zhubnula. Navíc získala novou energii!

"Moc jsem si přála zhubnout. Můj boj s nadbytečnými kily začal záhy po porodu prvorozeného syna. Z přebytečných 10 kilo se postupně po druhém a třetím dítěti stalo 20 kg. Zkusila jsem strašně moc různých diet a čistících postupů – čínskou detoxikaci, nejrůznější hladovky, půsty…stručně…mohla bych napsat knihu o neúspěšném hubnutí.

Až s MyKETO jsou během prvního měsíce zeštíhlela a začala mu věřit. Konečně se cítím o hodně líp a pokračuji s ketodietou dál."

 

Petra první fotka a po prvním měsíci diety

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení