Zkušenosti s MyKETO - vaše proměny a výsledky

Keto dieta MyKETO má skvělou pověst a při hubnutí u klientů se skutečně osvědčila. Jak pomohla Lence, Tereze a Mirkovi? 

➤ Zkušenosti s keto dietou MyKETO při hubnutí. Příběhy, vaše zkušenosti a recenze = skutečné výsledky

Lenka: Proměna hubnutí s proteinovými nápoji a jídly MyKETO 

" MyKETO mě naučilo přemýšlet nad tím, co a proč jím. Nehladovím, miluju MyKETO proteinové nápoje, pudinky, ale i bramboráčky. Dopřávám si spoustu zeleniny a dalších dobrot (ale poctivě si hlídám cukry) a s čistým svědomím říkám, že mi nikdy nebylo lépe. A abych nezapomněla… vypadám a cítím se teď úplně jinak. A jedu dál."

Děkuji MyKETU za pomoc při nalezení mého nového JÁ."

proměny-Lenka

 

Tereza: Pár kilo dolů s keto dietou MyKETO

 

S MyKETO svoji hmotnost ladila sympatická blogerka Tereza, určitě znáte její Matky v nesnázích, která vyzkoušela MyKETO, zachutnalo jí a především si parádně vylepšila postavu tak, jak to potřebují ženy po dětech (bříško - kde se může zmnožit tzv. viscerální tuk). Navíc Tereza začala mít víc energie.

proměna-blogerka

 

Mirek: Víc než pár kilo dolů s keto dietou MyKETO!

O svoji proměnu s MyKETO se rozhodl podělit také Mirek, který převážně kvůli sedavému způsobu života přibral přes 20 kg a hubnout se rozhodl především kvůli své rodině. Pustil se do toho naplno a s MyKETO parádně zhubnul a získal energii a motivaci hubnout dál! 

mirek-proměna

 

 Prozkoumat ketonovou dietu MyKETO
 
Akce a slevy na keto dietu
 
Ketóza, jak se dostat do ketózy a jak zhubnout díky ketóze
 
 

DALŠÍ ÚSPĚCHY V HUBNUTÍ: 

Denisa: začala hubnout v okamžiku, kdy jí váha ukázala 86 kg

"Jsem maminka 2 dětí, je mi 35 let. Měřím 155 cm. Hubnout jsem začala ve chvíli, kdy mi váha ukázala 86 kilo. O keto dietě jsem toho slyšela opravdu hodně, ale byla jsem k ní skeptická. Až hodnota ranní glykémie na lačno, která byla 7,06 mmol/l, mě přesvědčila dietu zkusit.
Neměla jsem co ztratit, pouze jsem mohla získat. A tak jsem se pustila do ketodiety. MyKETO držím s občasným zhřešením v podobě cukroví na Vánoce a občasného vínka s přáteli. Moje postava se úplně proměnila, proměnu posuďte sami.
Jsem se sebou spokojená, každopádně pokračují dál.
A co je mojí největší odměnou?
Spokojený manžel a hodnota glykémie na lačno 5,2. Určitě chci dát ještě nějaká kila dolů a věřím, že se mi to podaří." 

Denisa - první fotka a druhá fotka - proměna s keto dietou MyKETO

Petra: Maminka se třemi dětmi krásně s MyKETO zhubnula. Navíc získala novou energii!

"Moc jsem si přála zhubnout. Můj boj s nadbytečnými kily začal záhy po porodu prvorozeného syna. Z přebytečných 10 kilo se postupně po druhém a třetím dítěti stalo 20 kg. Zkusila jsem strašně moc různých diet a čistících postupů – čínskou detoxikaci, nejrůznější hladovky, půsty…stručně…mohla bych napsat knihu o neúspěšném hubnutí.

Až s MyKETO jsou během prvního měsíce zeštíhlela a začala mu věřit. Konečně se cítím o hodně líp a pokračuji s ketodietou dál."

 

Petra první fotka a po prvním měsíci diety

Zpět do obchodu