Služby výživového poradce

➤ Ze služeb výživového poradce si můžete vybrat např:

 

✅ řešení problémů s nadváhou a obezitou - spolehlivě provedeme celým procesem hubnutí + trvalé výsledky

✅ zajistíme vám veškeré informace nezbytné pro zdravé hubnutí s proteiny

✅ zabýváme se řešením opačného problému, tedy podváhy

✅ řešíme zdravé a bezpečné nabírání svalové hmoty, např. u sportovců 

✅ věnujeme se výživě dětí a adolescentů

✅ dále se zabýváme oblastí stravování seniorů, diabetiků, osob s bezlepkovou či jinou dietou - neváhejte nás kontaktovat

✅ měření tělesného tuku na InBody 230, konzultace, úpravy jídelníčku, jídelníček při hubnutí, dále se zabýváme monitoringem pitného režimu a komplexní edukací v oblasti výživy s detailním vysvětlením a tištěnými informacemi atd.

Motivace + podpora = skvělé výsledky!

Výživová poradna Linie-hubnutí funguje pro celý jihočeský kraj v městě Písku. Řešíme HUBNUTÍ, úpravu váhy pod dohledem zkušeného odborníka. Poskytujeme širokou škálu služeb přímo v centru města Písku s velmi dobrou dopravní dostupností. Kontaktovat nás však samozřejmě můžete i telefonicky, rádi vám se vším pomůžeme a poradíme!

 

banner_inbody_high_leden

Akce: Zavolejte hned a získáte 50% slevu na InBody! 

Nabídka je časově omezena. Platí pouze do vyčerpání volných termínů na vážení a měření InBody ve výživové poradně Linie-hubnutí v Písku. Vynikající dopravní dostupnost!

 

Více o našich službách:


➤ Hubnutí – Jak zhubnout? 


Trápí vás kila navíc? Přijďte k nám, s vaším problémem vám pomůžeme. Společně budeme řešit téma jak zhubnout zdravě. Dosáhnete úbytku obvodu pasu a dalších tělních obvodů. Scházet se budeme dle vašich časových možností tak, abychom docílili úpravy hmotnosti, upravíme váš jídelníček, aby byl chutný, ale zároveň vyvážený. Budeme pravidelně analyzovat dosažené výsledky, výsledky od nás budete dostávat přehledně vytištěné. Zkontrolujeme váš pitný režim a další parametry výživy. Následně budeme věnovat pozornost dlouhodobému udržení dosažených výsledků. 

 
➤ Redukce vnitřního tuku – i naoko štíhlí lidé mají často problémy s břišním tukem 


Ne každý potřebuje zhubnout. Ale i štíhlí lidé mohou mít povážlivě vysokou hodnotu skrytého (viscerálního) tuku, který obaluje vnitřní orgány a bezprostředně ohrožuje jejich funkci a může způsobit vážné zdravotní problémy. Naše společná práce je zaměřena na snížení nebezpečných hodnota úpravu metabolismu. Vysoký vnitřní tuk zaznamenáváme mj. u lidí, kteří drželi nevhodné drastické diety. I v takovém případě umíme pomoci!


 
➤ Úprava výživy – klienti s nedostatkem času  


3. kategorií mých klientů jsou lidé úspěšní, ale také uspěchaní, žijící v neustálém stresu a napětí, kterým hrozí celkové vyčepání. Jsou to jak např. úspěšní manažeři, podnikatelé, ale i třeba maminky na mateřské dovolené. Kvůli pracovním a rodinným povinnostem nestíhají pravidelně jíst, odbývají se a jejich organismus strádá nedostatkem živin. Zde se zaměřujeme na zkvalitnění výživy, doplnění a vyvážení jídelníčku, zlepšení zdravotního i psychického stavu organismu.

 

➤  Pro koho je spolupráce s výživovým poradcem přínosem?


     ✅ Už dlouho se potýkáte s nadváhou a stále se Vám nedaří zhubnout, proto hledáte pomoc odborníka.
     ✅ O výživě toho hodně víte, ale potřebujete si utřídit informace a vybrat ty, co jsou pro vás osobně důležité.
     ✅ Nemáte příliš času se věnovat složitému vaření či počítání kalorií. Potřebujete přizpůsobit jídelníček Vašemu životnímu stylu.
     ✅ Sportujete a chcete zdravě a rozumně nabírat svalovou hmotu, případně trpíte podváhou.
     ✅ Chcete pomoci vybrat ty pravé výživové doplňky pro vás.
 

 

Výživový poradce: Dagmar Kočí (již více než 14 let praxe a zkušeností)

Adresa: Havlíčkovo náměstí 93-94, 397 01 Písek (1. patro)

Mobil: 603 273 573 

E-mail: linie.hubnuti@gmail.com

Provozní doba poradny: Úterý: 9:00 - 12:00 13:00 - 16:00 

Domluvte si schůzku i mimo provozní dobu na telefonním čísle nebo emailu, rádi se Vám budeme věnovat. 

 

vyloha

Zpět do obchodu