Zhoršený spánek, nervozita, vnitřní napětí. Patříte mezi ty, kdo hledají pomoc?

blog-usinani 

 

Dnešní doba je velmi složitá. Směle ji můžeme označit jako velmi stresující. Není proto divu, že přibývá psychických obtíží.

 

Nervozita a pocity úzkosti umějí život pořádně zkomplikovat

Vše, co se okolo nás nyní děje, může vyvolávat obavy, pocity úzkosti a vnitřní napětí. V dnešní vypjaté době nikoho nepřekvapí ani narušení spánku a usínání➤ Co můžeme udělat při nervozitě, pro emoční pohodu, snadné usínání a kvalitní spánek?      
 

Dobrým tipem je bylinný doplněk stravy Queen Eunike MAGENTA. Tento produkt české firmy QUEEN EUNIKE se doporučuje lidem, kteří hledají klid, relaxaci a harmonii. MAGENTA obsahuje tradiční bylinky z Asie, chmel a magnólii, které se v oblasti duševní pohody skvěle osvědčily. 

          

Kdy hledat pomoc? 

  • při vnitřním neklidu, nejistotě
  • při pocitech strachu, nervozitě a třesu
  • při nepříjemných pocitech v oblasti žaludku - lidově žaludeční nervozita
  • při zhoršeném spánku
  • při nervozitě a neklidu před menstruací/při menopauze

 

 

Eunike Magenta pro relaxaci, spánek a uklidnění. Akční cena!

Chmel je rostlina, která přinese ten nejsladší spánek 

 "Myslíme jenom na to, že chmel je naše zlato" zpívá se v kultovním filmu z roku 1964 Starci na chmelu. Chmel ale není zdaleka jen pivní surovinou, bez kterého se při výrobě zlatavého moku prostě neobejdeme, má mnoho příznivých vlastností, které můžeme široce využít pro naše tělo i mysl.

Odborníci zjistili, že chmelový extrakt obsahují xanthohumol, látku, která má pozitivní vztah k lidskému zdraví. Dle mezinárodně platné klasifikace tzv. on-hold seznamu, který sestavili přední specialisté v oblasti účinků bylin se uvádí, že chmelové šištice mají pozitivní vztah především k usínání, spánku a relaxaci. Bez kvalitního spánku se neobejdeme. Spánek je osvěžující pro naši mysl, má značný význam pro celkovou kondici a zhoršená kvalita spánku má značný dopad jak v oblasti psychické, tak i fyzické nepohody a nese s sebou únavu a vyčerpání. Chmel tak může být velmi prospěšný. Současně má ale i další pozitivní účinky, popisovány jsou jeho významné antioxidační účinky chmele.

V dnešní době, která nám na náladě moc nepřidá, může být extrakt z šištic chmele velmi dobrým pomocníkem.

Magnolie je vznešená ve své kráse i účinku 

Magnolie při úzkosti, obavách a emočním stresuMagnólii, resp. některý z mnoha různých druhů jejích kultivarů asi znáte z našich zahrad. Kvetoucí magnolie je opravdu nepřehlédnutelná. Málokdo však ví, že magnólie může nabídnout mnohem více, např. ženám, které řeší nervozitu při menopauze, napětí a nervozitu před menstruací apod. Řekněme si více.

Český název magnolie zní Šácholan lékařský a velký prospěch z něj mají ženy. Šácholan je doporučován všem ženám pro (před) menstruační komfort a také ženám v klimakteriu, pro posílení menopauzálního komfortu v období ženského přechodu. Nositelem těchto unikátních vlastností jsou látky souhrnně označované jako tzv. lignanoidyMagnolie vás však překvapí také tím, že podpoří normální funkce kloubů a v neposlední řadě také správnou činnost trávicího traktu. 

Trojici účinných složek v Eunike Magenta doplňuje vitamín B8 (inositol), označovaný jako vitamín krásy a zdraví. Bohužel o této složce nemůžeme, dle současné legislativy uvádět žádné další informace, podívat se ale můžete na obecně dostupné informace na nejrůznějších edukačních webech.            

Pozor, nepřehlédněte novou akci na Eunike MAGENTA!

MAGENTA s obsahem chmele, magnolie a inositolu je velmi šetrná pro lidské zdraví a nemá vedlejší účinky. Ani při dlouhodobém užívání není návyková. Balení Eunike Magenta obsahuje 90 kapslí, denně se užívají 2 kapsle denně, v případě větší psychické zátěže je dle výrobce možné denní dávku krátkodobě zdvojnásobit. Důležité je, že účinek obsahových látek je zvýšen tzv. mikronizací. Magenta není vhodná pro děti a pro kojící a těhotné ženy. 

Magentu nyní zakoupíte za velmi výhodnou cenu 515 Kč. 

Komu doporučit Eunike Magenta: 

  • v období emočního vypětí (např. veřejné projevy, zkouškové období, psychický tlak v zaměstnání, ze současné situace apod)
  • doporučujeme ji během hubnutí (bývá provázeno pocity nervozity a podrážděnosti)
  • pro dospělé a v případě potřeby také pro dospívající 
  • velmi se hodí pro seniory! 

Zaujala vás naše MAGENTA? 

Podívejte se na detail produktu ZDE. Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat ZDE

 

Objevit všechny slevy na EUNIKE

 

Zpět do obchodu