Suchý únor - detox

banner-deparim-blog

 

 

“Cesta ke zdraví, začíná u detoxikace“ 

Suchý únor - detox

 

Již dávno je známé, že naše tělo potřebuje min. 1× ročně očistu organismu. Měsíc únor, je ideální doba, kdy pročištění zahájit. Tělo se připravuje na jaro a léto a potřebuje se zbavit spousty látek, které náš organismus jenom zbytečně zatěžují.

Připravili jsme si pro Vás mimořádnou akci na DEPARIM, mimořádně vhodný pro detoxikaci organismu. Podívejte se na podrobné vysvětlení účinků 8 vzácných ingrediencí tohoto produktu.   

 

➤ Olej z vlašských ořechů a extrakt z ořešáku 

Seznamte se s málo známým, přesto odborníky velmi vyhledávaným olejem z vlašských ořechů. Že jste si ho ještě nikdy nedopřáli? My vám ho skutečně velmi doporučujeme! Najdete v něm velkého pomocníka pro ženskou krásu a celkovou péči o zdraví. Tento nesmírně vznešený a vzácný olej, s typicky ořechovou chutí, je velmi bohatý na tzv. omega-3 NEMK (nenasycené mastné kyseliny), kterých obsahuje až 12 %. Bohužel NEMK je v běžné stravě značný nedostatek, proto je snaha zvýšit jejich příjem u dětí, dospělých a specificky ohrožených skupin obyvatelstva. V případě oleje z vlašských ořechů totiž současně doplňujeme nejen cenné NEMK, ale také přírodní vitamín E a řadu minerálů. Z prozkoumaných účinků je dobře známá prospěšnost pro normální činnost imunitního systému (obranyschopnost), ledvin, střevního traktu (vyprazdňování) a pro normální hladinu lipidů v krvi (krevních tuků). Velmi prospěšný je pro pokožku celého těla, krásné a zdravé vlasy a nehty. Vynikající účinky má na zralou a suchou pleť, působí silně regeneračně, zjemňuje a zkvalitňuje pleť. 

 

banner-deparim1_1

➤ Olej z ostropestřce mariánského

Další vzácným olejem v DEPARIMU je panensky lisovaný ostropestřecový olej, který patří mezi vůbec nejznámější a nejvyhledávanější prostředky k pročištění těla, které doporučujeme zahájit v pozdních zimních a prvních jarních měsících roku. Našim hlavním detoxikačním orgánem jsou játra a právě v dokonalé péči o játra a žlučník je ostropestřec velmi prospěšný. Efekt ostropestřce ale zahrnuje také normální proces trávení, přirozenou obranyschopnost (imunitní systém těla) a normální činnost srdce. Ostropestřec je prospěšný prakticky pro každého, všichni bychom si ho měli čas od času dopřát. Velmi vyhledávaný je u diabetiků, kteří navíc ocení vliv ostropestřce na udržení normální hladiny cukru v krvi. 

 

➤ Cholin

Cholin je nesmírně důležitou látkou, plnící mnoho funkcí v lidském těle. Přispívá k udržení normální funkce jater a k normálnímu metabolismu homocysteinu. Uskutečněné studie však naznačují mnoho dalších příznivých funkcí. Dle současné legislativy bohužel nemůžeme uvést další informace. 


➤ Kyselina lipoová

Jedná se o velmi přínosnou a přitom stále o poměrně málo známou ingredienci doplňku stravy DEPARIMKyselina alfa-lipoová, jak se správně nazývá, je nasycená mastná kyselina, která je snadno rozpustná ve vodě i v tucích. Je produkována v buňkách lidského těla, konkrétně v mitochondriích, pouze ovšem ve velmi malých dávkách. To však lze pozitivně ovlivnit např. suplementováním formou doplňků stravy. Dle současné legislativy bohužel nesmíme uvést podrobnější informace, nicméně známo je, že kyselina lipoová skutečně ovlivňuje prakticky každou buňku lidského těla, z čehož je vidět, jak je tato látka důležitá. 

 
 

➤ Vitamín C

Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, je velmi důležitý pro celkovou obranyschopnost organismu. V dnešní době je třeba dbát na každodenní dostatečný příjem, který zajistí stálou hladinu vitamínu C v našem těle. DEPARIM obsahuje 30 % RHP (referenční hodnoty příjmu) vitamínu C v denní dávce (2 kapsle) v lehce vstřebatelné formě. Vitamín C je důležitý také pro snížení míry únavy a vyčerpání, normální funkci nervového systému a mozku, pro zdravé dásně, zuby a normální tvorbu kolagenu pro normální funkci kostí, zubů a celkový metabolizmus.

 

➤ Koenzym Q10, ubichinon

Koenzym Q10 je látka fyziologicky přítomná ve všech buňkách lidského organizmu. Množství koenzymu Q10 není v lidském těle konstantní, liší se množstvím v jednotlivých orgánech, ale jsou také velké interindividuální rozdíly mezi lidmi. Pravidelný dostatečný přísun koenzymu Q10 je velmi důležitý, a to zejména ve stáří, kdy velmi klesá schopnost jeho vlastní produkce. Nízké hladiny kenzymu Q10 jsou však zaznamenávány již od 30 let věku, ve kterém se již může objevit jeho úbytek až nedostatek. 

➤ Vitamín B2 (100 % RHP v denní dávce - 1,4 mg) 

  • Pokud je v jedné dávce alespoň 0,24 mg vitaminu B2, tak lze tvrdit:
  • Přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • Přispívá k udržení normálního stavu sliznic
  • Přispívá k udržení normálních červených krvinek
  • Přispívá k udržení normálního stavu pokožky
  • Přispívá k udržení normálního stavu zraku
  • Přispívá k normálnímu metabolismu železa
  • Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu

 

Za ideální délku užívání je považovaná 3měsíční kůra DEPARIMU, která podporuje normální správnou funkci a potřebnou regeneraci buněk a jednotlivých orgánů našeho těla. Díky naší akci, která platí celý měsíc únor, tak můžete celkem ušetřit až 150 Kč. Sleva na 1 produkt totiž činí 50 Kč, doporučujeme zakoupit celou kúru na 3 měsíce.  

Zpět do obchodu