Povánoční hubnutí aneb Sbohem špíčky

hubnuti-omg-vaha-po-vanocich-predsevzeti

 

 

Jak zhubnout po Vánocích? Hřešili jste o svátcích a z roztomilých špíčků se mezitím stala nevzhledná pneumatika? Nezoufejte, s naší malou pomocí kila půjdou hravě dolů.

 

Vánoce jsou za námi. Pryč je čas opulentních obědů, slavnostních večeří, sladkého mlsání, omamného pití a především hromady vánočního cukroví. Škoda. Bylo to příjemné, postesknete si před odchodem do práce. Následuje šok! Přes Vánoce se vám „zmenšily“ kalhoty, oblíbená košile je vám dramaticky těsná a co je úplně nejvážnější, nedopnete tu úžasnou bundu od „Ježíška“! Podtrženo a sečteno, Vánoce byly nádherné. Jaké však bude číslo, které vám ukáže váha?

 

Co zabere na nevzhledné špíčky?

Jak vyřešit situaci, kdy se z roztomilých špíčků stala nevzhledná pneumatika? Nic naplat, dávat si do nosu a vášnivě debužírovat je fajn, bez jisté obezřetnosti a kontroly to ale nejde. Obzvlášť, pokud se váš věk přehoupl přes zlomovou čtyřicítku, je třeba dávat obzvlášť velký pozor na přijaté kalorie. Vaší trefou do černého je keto dieta, která pomohla už mnoha z nás. 

 

Pomocnou ruku při problémech s nadváhou nabízí MyKETO

Ketonová dieta MyKETO je jednoduchý, zato ale účinný dietní plán proteinových jídel a proteinových nápojů lahodných chutí. Tajemství spočívá v opravdovém hubnutí díky příjemného pocitu nasycení. Hubnete bez hladovění, a to díky vysokému obsahu proteinů a vlákniny v dietě. 

 

Objevte Dietní "hubnoucí" balíčky 

při mírné nadváze | Dietní plán SOFT

při střední nadváze | Dietní plán MEDIUM

při vysoké a velmi vysoké nadváze | Dietní plán MAXI  

 

Dieta je vhodná pro věk 18+ v případě, že potřebujete upravit svoji hmotnost. Hubnutí se však nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy. 

 

Vyjděte ze začarovaného kruhu přejídání, drastických škodlivých diet a hladovění

Dejte vale nesmyslným drastickým dietám a začarovanému kruhu hladovění a následného přejídání! Jezte s MyKETO pohodlně 5 proteinových jídel denně, tato pravidelnost je pro váš metabolismus velmi důležitá. Výsledky hubnutí se totiž mohou v závislosti na metabolismu každého z nás mírně lišit. Hubnutí je např.  rychlejší u mužů, naopak, pokud jste v minulosti drželi hladovky nebo nesmyslné drastické diety je třeba být trpělivější. Ovšem, při dodržení jednoduchých pravidel ketodiety, dosáhnete požadovaných výsledků a hubnutí bude skutečně viditelné, a to dokonce i bez nadměrného cvičení

Celý redukční plán sestává z několika na sebe přesně navazujících kroků nebo chcete-li fází diety. Hubnutí je tak velmi přehledné. Neváhejte a pusťte do pohodlného hubnutí. A pokud kdykoli budete potřebovat pomoci radou či motivací, kontaktujte zkušenou výživovou poradkyni z poradny Linie 

 

Zbavte se tuku rychle a příjemně. Bez liposukce! 

Tuk se zpravidla usazuje tam, kde ho vůbec nechceme. Jedním z míst, kde se tuk nehorázně rád ukládá, je oblast břicha, jak vídáme u mnoha mužů. Tuk nahromaděný v břišní oblasti dokáže ale potrápit i mnoho žen, zejména ve spojitosti s přibývajícím věkem, kdy v důsledku hormonálních změn jsou ženské pohlavní hormony, estrogeny, produkovány ve stále menší míře. Jejich ochranný vliv se ztrácí a tendence k usazování tuků, zejména v oblasti břicha, je stále vyšší. Přispívá k tomu také menší míra pohybu oproti mladšímu věku a samozřejmě také nevhodná skladba jídelníčku, vychýlená ve prospěch nezdravých, příliš sladkých a tučných pokrmů.

Málokdo ale ví, že stejně rizikové pro ukládání zásobního tuku je nejen přejídání se, ale také hladovění, kdy si tělo přes velmi nízký energetický příjem ukládá tuk „na horší časy“. To je také důvodem, proč nevyvážené a nesmyslné diety na pokraji hladovění vážně a dlouhodobě narušují metabolismus a doslova vám znemožní skutečně zhubnout!

Zkuste to letos jinak, skutečně účinně, s vyváženým složením keto jídel od MyKETO. Uvidíte, že to jde a to i bez drastických diet, hladovek a dokonce i bez takových zákroků, jako je liposukce

 

Žhavý tip aneb Jak začít s ketodietou 

 

➤ Žhavým tipem, který pro vás máme je startovací balíček proteinové diety START10, který obsahuje vše potřebné na zvládnutí 10 dní diety. Nyní ji pro vás máme za akční cenu se slevou 30 % a se šejkrem zdarma! A to už se opravdu vyplatí.

 

Jděte do toho naplno. Vydejte se směrem za svou vysněnou postavou. My vám v tom pomůžeme! Povánoční hubnutí s MyKETO se skutečně vyplatí! 

Koupit balíček START | Povánoční hubnutí - vybrat proteinová jídla | Doplňky stravy pro vnitřní harmonii

Zpět do obchodu