DOPŘEJTE SI LAHODNOU KÁVU

DOPŘEJTE SI LAHODNOU KÁVU NA HUBNUTÍ

Coffee4Slim: účinná přírodní cesta ke štíhlé linii

Základní biologicky aktivní složky Coffee4Slim „kávy na hubnutí“ působí prokazatelně na metabolismus tuků a sacharidů – pomáhají je lépe využívat a jsou prevencí vzniku metabolického syndromu. Klinické studie tato tvrzení dokazují

Pro fyziologické snižování hmotnosti bez hladu a drastických diet

  • Doplňková výživa při léčbě metabolického syndromu, cukrovky, vysokého obsahu nežádoucích tuků v krvi
  • Doplňková výživa pro zvýšení potenciálu při odbourávání nadbytečných volných radikálů

Doporučené dávkování Coffee4Slim a příprava

  • příprava obvyklá jako u standardní instantní kávy: 1 kávovou lžičku (2 g) přelijte 200 ml teplé vody. Pijte 1 - 2x denně (nejlépe po jídle přes den - ne na noc, protože preparát obsahuje kofein jako přirozenou složku instantní kávy). Max. 3 dávky za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.
  • Složení: Instantní káva, inulín (prebiotická vláknina), extrakt ze zelené kávy, resveratrol, fucoxanthin, přírodní aromatické látky, sukralóza.  Neobsahuje suroviny živočišného původu - vhodné i pro vegetariány. Neobsahuje lepek a laktózu – vhodné pro osoby s bezlepkovou a diabetickou dietou a laktózovou intolerancí.

Pokud budeme denně konzumovat celou husu, kachnu nebo gulášek s osmi knedlíky nepomůže ani „káva na hubnutí“. Avšak při testování Coffee4Slim, kdy většina osob konzumovala běžnou pestrou stravu s podílem zeleniny, bylo po 45 dnech dosaženo úbytku hmotnosti. U osob, které zvýšily pohybovou aktivitu (přiměřeně věku a zdravotnímu stavu) šly kilogramy rychleji dolů. Navíc i krátká  procházka byla hodnocena jako příspěvek k duševní pohodě a k optimismu.

Část lidí ve věkové skupině do 35 let s pár kily navíc možná hubne ještě docela v pohodě. Stačí mírně upravit jídelníček a skočit častěji do fitka a je to.  Ale co poradíte diabetikovi s nadváhou - aby vynechal jídlo, když by měl jíst pravidelně, aby nerozkolísal hladinu krevního cukru? A co dáma s nadváhou, která čeká na výměnu kloubu a musí dát před operací několik kilogramů dolů - aby šla 3x týdně do fitness centra? I na takové osoby je třeba myslet a pomoci jim!

Doplněk stravy Coffee4Slim však není určen pro velké hubnutí v krátkém čase, ale vzhledem k jeho schopnosti být doplňkovou výživou v boji proti „civilizačním“ nešvarům, je určen pro dlouhodobé používání nejen pro obézní jedince. Zvlášť, když cena jedné porce této speciální kávy je opravdu velmi příznivá.

 

Zpět do obchodu