Nejen muži bojují s břišním, neboli viscerálním tukem. Zastavte jeho přibývání včas!

 

Problém se zmnožením tuku v dutině břišní se překvapivě netýká pouze mužů, ale rovněž vysokého procenta žen. Ani si toho nemusíte všimnout a tento "skrytý zabiják" doslova "proroste" vaše vnitřní orgány a ve vší tichosti vás začne ohrožovat civilizačními nemocemi. Ano, břišní tuk je zákeřný a ve srovnání s tukem podkožním je tedy i mnohem nebezpečnější.

 

Kolik vaše břicho ukrývá skrytého tuku?  

Trápí vás pivní pupek? Čtěte více na Linie-hubnuti.czDlouhá léta si hromadění tuku v oblasti břicha nemusíme vůbec všimnout. Tzv. viscerální tuk je velmi záludný v tom, že se skrytě ukládá mezi vnitřní orgány břicha, obaluje je a prorůstá. Představte si tukem prorostlá játra nebo doslova v tuku zarostlé srdce. To je smutná realita mnoha obyvatel západních zemí.

Jsou lidé, kteří nashromáždí ve své dutině břišní 20 a více kilo nažloutlé třaslavé hmoty. A pak mohou přijít zdravotní komplikace. Nečekaně a zákeřně.

 

Viscerální břišní tuk je nebezpečný. Zatočte s ním včas!

Právě Viscerální tuk je ze zdravotního hlediska nejrizikovější. Přináší totiž podstatně vyšší hrozbu civilizačních nemocí než u tuku podkožního, nahromaděného např. v oblasti hýždí. O viscerálním tuku doslova můžeme říci, že jde o skrytou časovanou bombou v našem těle. Pokud máte pocit, že i vám se obvod pasu začíná nemilosrdně zvětšovat, doporučujeme velmi zpozornět!  

 

Profesionální měření tuku InBody podchytí riziko

Pokud si nejste jisti a chcete zjistit množství vašeho viscerálního tuku objednejte se na profesionální měření tuku na přístroji InBody v naší poradně Linie - hubnutí v Písku. 

Na InBody vám přesně a odborně změříme množství a rozložení tělesného tuku (podkožního i viscerálního). Měření tuku na InBody je rychlé a neinvazivní, tzn., že je zcela bezbolestné. Co vše díky měření InBody zjistíte? Dozvíte se, kolik tuku jste přibrali, zároveň získáte velmi přesné údaje o složení těla, zjistíte svůj metabolický věk, bazální metabolismus, množství minerálů, vody i svalů.

V případě potřeby vám můžeme sestavit i účinný a na míru šitý dietní plán, pro snížení hodnot rizikového břišního tuku tak, aby se opět dostal do normálního rozmezí a abyste při hubnutí ztráceli pouze zásobní tuk, nikoli svaly. 

 

Využijte akce a získejte 50% slevu na měření tuku na InBody v Písku! 

Pravidla akce: OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME NA TEL.: 603 273 573 NEBO E-MAILU: LINIE.HUBNUTI@GMAIL.COM

 

Nabídka je časově omezena. Akce platí pouze do vyčerpání volných termínů na vážení na InBody v měsíci lednu ve výživové poradně Linie-hubnuti v Písku. 

 

Měření tuku InBody ve studiu Linie-hubnuti v Písku nyní výhodně!

 

 

Průřez dutinou břišní v oblasti pupku

Ilustrační hodnocení zdravotního rizika viscerálního tuku. Zobrazení provedeno pomocí přístroje InBody (v cm2):

Vysvětlivky obr: Hraniční hodnota viscerálního tuku je 100 cm2. Čím je tato hodnota vyšší, tím se úměrně zvyšuje míra zdravotního rizika.  

Zdroj: Body - vision program (měřící přístroj InBody). 

Linie-hubnutí je autorizovanou výživovou poradnou MyKETO. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení