Nejen muži bojují s břišním, neboli viscerálním tukem. Zastavte jeho přibývání včas!

 

Problém se zmnožením tuku v dutině břišní se překvapivě netýká pouze mužů, ale rovněž vysokého procenta žen. Ani si toho nemusíte všimnout a tento "skrytý zabiják" doslova "proroste" vaše vnitřní orgány a ve vší tichosti vás začne ohrožovat civilizačními nemocemi. Ano, břišní tuk je zákeřný a ve srovnání s tukem podkožním je tedy i mnohem nebezpečnější.

 

Kolik vaše břicho ukrývá skrytého tuku?  

Trápí vás pivní pupek? Čtěte více na Linie-hubnuti.czDlouhá léta si hromadění tuku v oblasti břicha nemusíme vůbec všimnout. Tzv. viscerální tuk je velmi záludný v tom, že se skrytě ukládá mezi vnitřní orgány břicha, obaluje je a prorůstá. Představte si tukem prorostlá játra nebo doslova v tuku zarostlé srdce. To je smutná realita mnoha obyvatel západních zemí.

Jsou lidé, kteří nashromáždí ve své dutině břišní 20 a více kilo nažloutlé třaslavé hmoty. A pak mohou přijít zdravotní komplikace. Nečekaně a zákeřně.

 

Viscerální břišní tuk je nebezpečný. Zatočte s ním včas!

Právě Viscerální tuk je ze zdravotního hlediska nejrizikovější. Přináší totiž podstatně vyšší hrozbu civilizačních nemocí než u tuku podkožního, nahromaděného např. v oblasti hýždí. O viscerálním tuku doslova můžeme říci, že jde o skrytou časovanou bombou v našem těle. Pokud máte pocit, že i vám se obvod pasu začíná nemilosrdně zvětšovat, doporučujeme velmi zpozornět!  

 

Profesionální měření tuku InBody podchytí riziko

Pokud si nejste jisti a chcete zjistit množství vašeho viscerálního tuku objednejte se na profesionální měření tuku na přístroji InBody v naší poradně Linie - hubnutí v Písku. 

Na InBody vám přesně a odborně změříme množství a rozložení tělesného tuku (podkožního i viscerálního). Měření tuku na InBody je rychlé a neinvazivní, tzn., že je zcela bezbolestné. Co vše díky měření InBody zjistíte? Dozvíte se, kolik tuku jste přibrali, zároveň získáte velmi přesné údaje o složení těla, zjistíte svůj metabolický věk, bazální metabolismus, množství minerálů, vody i svalů.

V případě potřeby vám můžeme sestavit i účinný a na míru šitý dietní plán, pro snížení hodnot rizikového břišního tuku tak, aby se opět dostal do normálního rozmezí a abyste při hubnutí ztráceli pouze zásobní tuk, nikoli svaly. 

 

Využijte akce a získejte 50% slevu na měření tuku na InBody v Písku! 

Pravidla akce: OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME NA TEL.: 603 273 573 NEBO E-MAILU: LINIE.HUBNUTI@GMAIL.COM

 

Nabídka je časově omezena. Akce platí pouze do vyčerpání volných termínů na vážení na InBody v měsíci lednu ve výživové poradně Linie-hubnuti v Písku. 

 

Měření tuku InBody ve studiu Linie-hubnuti v Písku nyní výhodně!

 

 

Průřez dutinou břišní v oblasti pupku

Ilustrační hodnocení zdravotního rizika viscerálního tuku. Zobrazení provedeno pomocí přístroje InBody (v cm2):

Vysvětlivky obr: Hraniční hodnota viscerálního tuku je 100 cm2. Čím je tato hodnota vyšší, tím se úměrně zvyšuje míra zdravotního rizika.  

Zdroj: Body - vision program (měřící přístroj InBody). 

Linie-hubnutí je autorizovanou výživovou poradnou MyKETO. 

Zpět do obchodu