Neohodnoceno

MyKETO Proteinový koktejl s příchutí višeň, 5 porcí

POSLEDNÍ KUS

Proteinový koktejl s příchutí višeň, se sladidlem, v prášku. Inspirováno přírodou a jejími dary. Lahodná chuť se snoubí s vyváženým složením bohatým na cenné biologicky aktivní ingredience, které potřebujete doplnit jak při hubnutí, tak při sportu a cvičení. Osvěžující chuť vás potěší.

Koktejl "na hubnutí" si dopřejte vždy, když na něj budete mít chuť. 

Vyprodáno
Kód: 105
Značka: MyKETO
260 Kč –19 % 210 Kč
Kategorie: Proteinové koktejly
Hmotnost: 0.2 kg
koktejl visen
260 Kč –19 %

Proteinový koktejl višňový od keto diety MyKETO. Překvapí vás lahodnou chutí a vyváženým složením bohatým na proteiny, vitamíny, minerály a potřebnou vlákninu. Tento proteinový nápoj si rozhodně nenechte utéct, ochutnejte už dnes! 

Návod k použití:

Do šejkru nalijte 200 – 220 ml vody a vysypte obsah sáčku, dobře protřepejte po dobu 1 - 2 minuty. Hotový nápoj vypijte do 15 minut. Intenzitu chuti a hustoty si můžete sami řídit množstvím přidané vody.

Upozornění:

 Sypká směs pro přípravu nápoje s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny, s vitamíny a minerálními látkami. Součást náhrady celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Vyvinuto a vyrobeno v ČR.

Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin. Vzájemná kombinace proteinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a rel. vlhkosti do 60 %, zvýšená teplota může snížit trvanlivost produktu.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Alergeny: laktóza