Hvězda měsíce Coffee4Slim

Hvězda měsíce Coffee4Slim

Coffee4Slim: účinná přírodní cesta ke štíhlé linii

doplněk stravy pro zlepšení kondice a fyziologické snížení hmotnosti.

Coffee4Slim je unikátní doplněk stravy s biologicky aktivními složkami s příznivými účinky na metabolismus sacharidů a tuků. Pravidelné pití Coffee4Slim přispívá ke snížení hmotnosti. Doplněk stravy byl ověřen jako součást komplexního řešení všech forem nadváhy, které představují spolu s cukrovkou, vysokým krevním tlakem a srdečně-cévními chorobami rizikové faktory metabolického syndromu.

Pro fyziologické snižování hmotnosti bez hladu a drastických diet

  • Doplňková výživa při léčbě metabolického syndromu, cukrovky, vysokého obsahu nežádoucích tuků v krvi
  • Doplňková výživa  pro zvýšení potenciálu při odbourávání nadbytečných volných radikálů

Doporučené dávkování Coffee4Slim a příprava

  • příprava obvyklá jako u standardní instantní kávy : 1 kávovou lžičku (2 g) přelijte 200 ml teplé  vody. Pijte 1-2x denně (nejlépe po jídle přes den- ne na noc, protože preparát obsahuje kofein jako přirozenou složku instantní kávy ). Max. 3 dávky za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.
  • Složení: Instantní káva, inulín (prebiotická vláknina), extrakt zelené kávy, resveratrol, fucoxanthin, přírodní aromatické látky, sukralóza.  Neobsahuje suroviny živočišného původu - vhodné i pro vegetariány. Neobsahuje lepek a laktózu – vhodné pro osoby s bezlepkovou a diabetickou dietou a laktózovou intolerancí. Výrobek není určen pro děti do 18 let – ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 25 °C a rel. vlhkosti do 60 %.
  • Vyrobeno v certifikovaném výrobním systému HACCP.

Leden až březen jsou měsíce, kdy se prakticky všechna média zaměřují na nejrůznější diety, popisují je a hodnotí. Hubnutí je určitě oblíbené a bohulibé téma, zvláště pokud se u nás s nadváhou potýká každý druhý dospělý a každé desáté dítě. Boj s nadbytečnými kily není jenom estetickou záležitostí, ale je hlavně bojem o zdraví. Nadváha či obezita to jsou synonyma pro riziko vzniku cukrovky II. typu, infarktu, vysokého krevního tlaku, přetěžování kloubů a nyní i vážných zdravotních komplikací při virovém onemocnění. Při vývoji doplňku stravy Coffee4Slim jsme mysleli na všechny, které už nebaví drastické diety s jo-jo efektem, polykání „zázračných pilulek“ na hubnutí, ani nechtějí podstoupit drahé odsávání tuku. Spojili jsme příjemné s užitečným a vznikla vynikající káva na hubnutí s biologicky aktivními látkami, které pozvolna ovlivňují metabolismus.

Základní biologicky aktivní složky Coffee4Slim „kávy na hubnutí“ působí prokazatelně na metabolismus tuků a sacharidů – pomáhají je lépe využívat a jsou prevencí vzniku metabolického syndromu. Klinické studie tato tvrzení dokazují.

Pokud budeme denně konzumovat celou husu, kachnu nebo gulášek s osmi knedlíky nepomůže ani „káva na hubnutí“. Avšak při testování Coffee4Slim, kdy většina osob konzumovala běžnou pestrou stravu s podílem zeleniny, bylo po 45 dnech dosaženo úbytku hmotnosti. U osob, které zvýšily pohybovou aktivitu (přiměřenou věku a zdravotnímu stavu) šly kilogramy rychleji dolů. Navíc i krátká procházka byla hodnocena jako příspěvek k duševní pohodě a k optimismu.

Část lidí ve věkové skupině do 35 let s pár kily navíc možná hubne ještě docela v pohodě. Stačí vynechat pár jídel a skočit častěji do fitka a je to.  Ale co poradíte diabetikovi s nadváhou - aby vynechal jídlo, když by měl jíst pravidelně, aby nerozkolísal hladinu krevního cukru? A co dáma s nadváhou, která čeká na výměnu kloubu a musí dát před operací několik kilogramů dolů- aby šla 3x týdně do fitness centra? I na takové osoby je třeba myslet a pomoci jim!

Doplněk stravy Coffee4Slim však není určen pro velké hubnutí v krátkém čase, ale vzhledem k jeho schopnosti být doplňkovou výživou v boji proti „civilizačním“ nešvarům je určen pro dlouhodobé používání nejen pro obézní jedince. Zvlášť, když cena jedné porce této speciální kávy je opravdu velmi příznivá.

Zpět do obchodu