Hvězda měsíce Coffee4Slim

Hvězda měsíce Coffee4Slim

Coffee4Slim: účinná přírodní cesta ke štíhlé linii

doplněk stravy pro zlepšení kondice a fyziologické snížení hmotnosti.

Coffee4Slim je unikátní doplněk stravy s biologicky aktivními složkami s příznivými účinky na metabolismus sacharidů a tuků. Pravidelné pití Coffee4Slim přispívá ke snížení hmotnosti. Doplněk stravy byl ověřen jako součást komplexního řešení všech forem nadváhy, které představují spolu s cukrovkou, vysokým krevním tlakem a srdečně-cévními chorobami rizikové faktory metabolického syndromu.

Pro fyziologické snižování hmotnosti bez hladu a drastických diet

  • Doplňková výživa při léčbě metabolického syndromu, cukrovky, vysokého obsahu nežádoucích tuků v krvi
  • Doplňková výživa  pro zvýšení potenciálu při odbourávání nadbytečných volných radikálů

Doporučené dávkování Coffee4Slim a příprava

  • příprava obvyklá jako u standardní instantní kávy : 1 kávovou lžičku (2 g) přelijte 200 ml teplé  vody. Pijte 1-2x denně (nejlépe po jídle přes den- ne na noc, protože preparát obsahuje kofein jako přirozenou složku instantní kávy ). Max. 3 dávky za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.
  • Složení: Instantní káva, inulín (prebiotická vláknina), extrakt zelené kávy, resveratrol, fucoxanthin, přírodní aromatické látky, sukralóza.  Neobsahuje suroviny živočišného původu - vhodné i pro vegetariány. Neobsahuje lepek a laktózu – vhodné pro osoby s bezlepkovou a diabetickou dietou a laktózovou intolerancí. Výrobek není určen pro děti do 18 let – ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 25 °C a rel. vlhkosti do 60 %.
  • Vyrobeno v certifikovaném výrobním systému HACCP.

Leden až březen jsou měsíce, kdy se prakticky všechna média zaměřují na nejrůznější diety, popisují je a hodnotí. Hubnutí je určitě oblíbené a bohulibé téma, zvláště pokud se u nás s nadváhou potýká každý druhý dospělý a každé desáté dítě. Boj s nadbytečnými kily není jenom estetickou záležitostí, ale je hlavně bojem o zdraví. Nadváha či obezita to jsou synonyma pro riziko vzniku cukrovky II. typu, infarktu, vysokého krevního tlaku, přetěžování kloubů a nyní i vážných zdravotních komplikací při virovém onemocnění. Při vývoji doplňku stravy Coffee4Slim jsme mysleli na všechny, které už nebaví drastické diety s jo-jo efektem, polykání „zázračných pilulek“ na hubnutí, ani nechtějí podstoupit drahé odsávání tuku. Spojili jsme příjemné s užitečným a vznikla vynikající káva na hubnutí s biologicky aktivními látkami, které pozvolna ovlivňují metabolismus.

Základní biologicky aktivní složky Coffee4Slim „kávy na hubnutí“ působí prokazatelně na metabolismus tuků a sacharidů – pomáhají je lépe využívat a jsou prevencí vzniku metabolického syndromu. Klinické studie tato tvrzení dokazují.

Pokud budeme denně konzumovat celou husu, kachnu nebo gulášek s osmi knedlíky nepomůže ani „káva na hubnutí“. Avšak při testování Coffee4Slim, kdy většina osob konzumovala běžnou pestrou stravu s podílem zeleniny, bylo po 45 dnech dosaženo úbytku hmotnosti. U osob, které zvýšily pohybovou aktivitu (přiměřenou věku a zdravotnímu stavu) šly kilogramy rychleji dolů. Navíc i krátká procházka byla hodnocena jako příspěvek k duševní pohodě a k optimismu.

Část lidí ve věkové skupině do 35 let s pár kily navíc možná hubne ještě docela v pohodě. Stačí vynechat pár jídel a skočit častěji do fitka a je to.  Ale co poradíte diabetikovi s nadváhou - aby vynechal jídlo, když by měl jíst pravidelně, aby nerozkolísal hladinu krevního cukru? A co dáma s nadváhou, která čeká na výměnu kloubu a musí dát před operací několik kilogramů dolů- aby šla 3x týdně do fitness centra? I na takové osoby je třeba myslet a pomoci jim!

Doplněk stravy Coffee4Slim však není určen pro velké hubnutí v krátkém čase, ale vzhledem k jeho schopnosti být doplňkovou výživou v boji proti „civilizačním“ nešvarům je určen pro dlouhodobé používání nejen pro obézní jedince. Zvlášť, když cena jedné porce této speciální kávy je opravdu velmi příznivá.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení