Hvězda měsíce května FatBurn

Hvězda měsíce května FatBurn

 

FatBurn: stimulační a termogenní spalovač tuků

               přírodní tukožrout, na který se můžete bez obav spolehnout!

 

FatBurn je účinný spalovač, který podporuje metabolismus tuků, snižuje jejich vstřebávání a zvyšuje energetický výdej a dodává energii. FatBurn využívá synergicky působící přírodní složky podporující termogenzi a působící cíleně na vaše tukové zásoby. Podpořte své úsilí o lepší postavu preparátem, který je nadupaný účinnými přírodními látkami!

Účinné složky doplňku stravy FatBurn

  • Kajenský pepř s kapsaicinem – napomáhá udržení tělesné hmotnosti díky výdeji energie, termogenezi, přispívá k metabolismu tuků a sacharidů, snižuje energetický příjem díky menší chuti na jídlo.
  • Hořký pomerančovník neboli Citrus aurantium obsahuje synefrin, jeden z vůbec nejpopulárnějších spalovačů tuku, který podporuje termogenezi a příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a přispívá ke kontrole hmotnosti.
  • Guarana – obsahuje přírodní kofein, podporuje látkovou výměnu, má stimulační účinky, dodává energii a snižuje únavu.
  • Kofein – je vynikající pomocník při hubnutí.  Zvyšuje množství katecholaminů v krvi, což jsou látky, které připravují tukové zásoby k oxidaci – ke spalování. Takto se zvyšuje bazální metabolismu, jehož vyšší hodnoty jsou základem úspěšného hubnutí. Představuje totiž množství energie, kterou spálíte v klidu, bez fyzické námahy!
  • Extrakt z Yerby maté, známý také jako Cesmína paraguayská – pomáhá při kontrole tělesné hmotnosti.  Příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a také snižuje míru duševní únavy.
  • Extrakt ze zelené kávy – je vynikajícím zdrojem kofeinu, který napomáhá hubnutí. Kromě kofeinu se zelená káva může pochlubit i vysokým obsahem kyseliny chlorogenové podporující hubnutí snížením vstřebávání tuku a glukózy.  
  • Vyvinuto – vyrobeno – ověřeno v ČR!
Zpět do obchodu