Tipy na srpen: Jak podpořit zdraví dětí a dospělých?

blog-do-clanku

 

Neváhejte a nechte se inspirovat našimi srpnovými tipy!

 

Srpen je měsícem, ve kterém si plnými doušky užíváme teplé počasí, objevujeme krásy přírody a snažíme se maximálně načerpat energii i vitalitu. Je to ale také doba, kdy bychom již měli připravovat děti na podzim a s ním spojený střet s větším dětským kolektivem.

1. tip

Zde je náš první tip: Pro malé děti (věkově již od 3 let) doporučujeme užívat Euniké Yellow, a to alespoň 3 měsíce. Dodává dětem cenné vitamíny a zelenou chlorellu (českou řasu).

2. tip

Druhým osvědčeným tipem pro vaše milované ratolesti je kolostrum, které doporučujeme užívat již při náznaku nachlazení. Kolostrum je nenahraditelné pro nás všechny, hlavně je oblíbené osobami s oslabenou obranyschopností, je dobře vstřebatelné a dávkování můžeme navyšovat dle aktuální potřeby - max. 6 tobolek denně, min. 2 tobolky večer. Kolostrum od české značky Euniké pochází z ryze českých farem. 

3. tip

Co dalšího skutečně stojí za pozornost? Rozhodně GREEN, chrání plíce, dodává beta glukany vhodné pro celkovou obranyschopnost a nesmírně cennou českou řasu - chlorellu - ta k létu neodmyslitelně patří! 

4. a 5 tip

Posledními tipy, ale neméně významnými - pro posílení přirozené obrany těla a pro vaší celkovou pohodu - začněte užívat tablety DEPARIM se vzácnými ingrediencemi, důležitými pro normální činnost jater a harmonii těla i mysli. Pozornost rozhodně věnujte i tabletám PINK GRAPE. Dodávají totiž tělu přírodní vitamín C, bylinky a stopový prvek selen, nezbytný pro normální funkci imunity, krásné nehty a vlasy, což ocení především ženy.

 

Onemocnět může každý, ale jen na nás je, jaký budeme mít průběh nemoci, záleží na našem postoji!

Začněme tedy co nejdříve a získejme náskok před ostatními! 

 

Přejeme krásný srpen! 

 

Zpět do obchodu