Eunike Recenze

 

 

 

Eunike Green - recenze, zkušenosti, působení

 
Eunike Green zakoupíte na Linie-hubnutiČasto se nás ptáte na naše zkušenosti a optimální užívání produktu Eunike Green. Níže uvádíme doporučené schéma užívání, které se v praxi výrobce i našeho studia, Linie-hubnutí, nejvíce osvědčilo. Mějte na paměti, že Eunike Green je základní produkt, proto začínejte ideálně právě s ním, nejen, pokud hubnete, ale také pokud se chcete cítit vitálnější a potřebujete tělo očistit či celkově posílit a podpořit. 
S Eunike Green mají naši klienti řadu velmi pěkných zkušeností.
 
Bohužel vzhledem k nařízení komise EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních, nesmíme uvádět obecně známé a ověřené informace o působení účinných složek v našich produktech. Věnovat se můžeme pouze vitamínům. Děkujeme za pochopení.
 
V chladných měsících roku potřebuje lidské tělo nejvíce podpořit. Pokud chcete s Eunike pro sebe udělat maximum a díky vitamínu C a dalším, které jsou důležité pro normální funkci imunitního systému (obranyschopnosti těla), ➤ začněte následně (pro jednoduchost si doporučení rozdělíme na první a druhou fázi):
 
 
✅ PRVNÍ FÁZE: 
 
QUEEN EUNIKE GREEN. Proč ho lidé tak moc doporučují?
 
- je to nejsilnější produkt od Euniké pro období zimy a jarní chladné měsíce roku. Eunike Green je produkt s českou dezintegrovanou řasou, chlorella SP a s beta glukany. 
 
 
Eunike Green doporučujeme zpočátku užívat v denní dávce: 2 tablety ráno po jídle. Následně se řiďte uvedeným dávkováním dalších produktů od Eunike ve Druhé fázi. 
 
 
✅ DRUHÁ FÁZE:
 
Eunike Pink Grape zakoupíte výhodně na Linie-hubnuti.czV této fázi užívejte produkt QUEEN EUNIKE PINK GRAPE. Proč se skvěle hodí pro tuto druhou fázi? Jsou to právě výborné zkušenosti a pozitivní recenze vás, mnoha zákazníků, kterým se toto schéma maximálně osvědčilo. 
 
Pink Grape totiž obsahuje SELEN, který udržuje normální funkci IMUNITY. 
 
Selen má ale i mnoho dalších pozitivních účinků, zejména je důležitý: 
 
pro normální kvalitu vlasů a nehtů,
normální činnost štítné žlázy,
podílí se na ochraně buněk lidského těla před oxidativním stresem,
u mužů k normální spermatogenezi.
 
 
Eunike Pink Grape dále obsahuje GRAPE SEED EXTRAKT
Dle literatury 
✅ je 50× účinnější než vitamin E
✅ je 20× účinnější než vitamin C
 
Pink Grape doporučujeme užívat při akutní potřebě v denní dávce: 2-2-2
Eunike Pink Grape je pro organismus výhodný v chladných měsících roku, ale užívat je ho možné dlouhodobě.
 
 
Brzy přidáme další zkušenosti a recenze týkající se EUNIKE!  
 

➤ Prohlédněte si produkty EUNIKE - ZDE 

 
banner-kategorie-eunike
Zpět do obchodu