Eunike Recenze

 

 

 

Eunike Green - recenze, zkušenosti, působení

 
Eunike Green zakoupíte na Linie-hubnutiČasto se nás ptáte na naše zkušenosti a optimální užívání produktu Eunike Green. Níže uvádíme doporučené schéma užívání, které se v praxi výrobce i našeho studia, Linie-hubnutí, nejvíce osvědčilo. Mějte na paměti, že Eunike Green je základní produkt, proto začínejte ideálně právě s ním, nejen, pokud hubnete, ale také pokud se chcete cítit vitálnější a potřebujete tělo očistit či celkově posílit a podpořit. 
S Eunike Green mají naši klienti řadu velmi pěkných zkušeností.
 
Bohužel vzhledem k nařízení komise EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních, nesmíme uvádět obecně známé a ověřené informace o působení účinných složek v našich produktech. Věnovat se můžeme pouze vitamínům. Děkujeme za pochopení.
 
V chladných měsících roku potřebuje lidské tělo nejvíce podpořit. Pokud chcete s Eunike pro sebe udělat maximum a díky vitamínu C a dalším, které jsou důležité pro normální funkci imunitního systému (obranyschopnosti těla), ➤ začněte následně (pro jednoduchost si doporučení rozdělíme na první a druhou fázi):
 
 
✅ PRVNÍ FÁZE: 
 
QUEEN EUNIKE GREEN. Proč ho lidé tak moc doporučují?
 
- je to nejsilnější produkt od Euniké pro období zimy a jarní chladné měsíce roku. Eunike Green je produkt s českou dezintegrovanou řasou, chlorella SP a s beta glukany. 
 
 
Eunike Green doporučujeme zpočátku užívat v denní dávce: 2 tablety ráno po jídle. Následně se řiďte uvedeným dávkováním dalších produktů od Eunike ve Druhé fázi. 
 
 
✅ DRUHÁ FÁZE:
 
Eunike Pink Grape zakoupíte výhodně na Linie-hubnuti.czV této fázi užívejte produkt QUEEN EUNIKE PINK GRAPE. Proč se skvěle hodí pro tuto druhou fázi? Jsou to právě výborné zkušenosti a pozitivní recenze vás, mnoha zákazníků, kterým se toto schéma maximálně osvědčilo. 
 
Pink Grape totiž obsahuje SELEN, který udržuje normální funkci IMUNITY. 
 
Selen má ale i mnoho dalších pozitivních účinků, zejména je důležitý: 
 
pro normální kvalitu vlasů a nehtů,
normální činnost štítné žlázy,
podílí se na ochraně buněk lidského těla před oxidativním stresem,
u mužů k normální spermatogenezi.
 
 
Eunike Pink Grape dále obsahuje GRAPE SEED EXTRAKT
Dle literatury 
✅ je 50× účinnější než vitamin E
✅ je 20× účinnější než vitamin C
 
Pink Grape doporučujeme užívat při akutní potřebě v denní dávce: 2-2-2
Eunike Pink Grape je pro organismus výhodný v chladných měsících roku, ale užívat je ho možné dlouhodobě.
 
 
Brzy přidáme další zkušenosti a recenze týkající se EUNIKE!  
 

➤ Prohlédněte si produkty EUNIKE - ZDE 

 
banner-kategorie-eunike

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení