Neohodnoceno

QUEEN EUNIKE POWERFUL WORKER (colostrum), 60 tablet

Colostrum pro děti (od 3 let) a dospělé. Navíc s vitamíny!

Nejoblíbenější produkt Queen Eunike. Kolostrum je českého původu. Z prověřených českých farem. S obsahem vitamínů, minerálů a dalších tělu prospěšných látek, především imunoglobulinů (Ig). 

Můžeme doručit do:
17.4.2024
Skladem
Kód: 555
Značka: Queen Euniké
335 Kč –5 % 315 Kč
Kategorie: Queen Euniké
powerful worker linie hubnuti
Akce
335 Kč –5 %

Colostrum Powerful Worker - je nejoblíbenějším produktem prestižní řady Queen Eunike. Tento produkt velmi doporučujeme k užívání, při psychické či fyzické námaze, pro zdravý životní styl, kdy chcete celkově podpořit vitalitu a zdraví. Obsahuje jakostní bovinní kolostrum, s obsahem zdraví prospěšných látek včetně imunoglobulinů, vitaminů a minerálů. Díky tzv. mikronizaci je zvýšena účinnost aktivního produktu. Pokud je potřeba, společně s Eunike Powerful Worker užívejte také Eunike Pink Grape. Toto schéma užívání můžeme doporučit zejména v chladných měsících roku. Vyzkoušejte produkty od Queen Eunike už dnes!

Charakteristika: POWERFUL WORKER je doplněk stravy, který obsahuje colostrum (obsahuje množství imunoglobulinů, vitaminů, minerálů a stopových prvků). Přípravek dále obsahuje soubor vitaminů skupiny B, které jsou důležité pro správnou funkci nervového systému. Thiamin přispívá k normální činnosti srdce. Riboflavin přispívá k udržení normálních červených krvinek. Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity.

Aktivní látky mg / 1 tobolku %DDD* Colostrum 200,00 - Vitamin B6 (pyridoxin) 4,00 286 Vitamin B2 (riboflavin) 1,6 114 Vitamin B1 (thiamin) 1,4 127 Kyselina listová 0,2 100 *DDD - doporučená denní dávka; - není stanovena

Složení: colostrum, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, kyselina listová, stearan hořečnatý (klouzadlo), želatina (složení tobolky)

Dávkování: 1 až 2 tobolky denně Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Jsme partnery Queen Eunike.

Eunike Powerful Worker zakoupíte velmi výhodně na našem eshopu Linie - hubnutí. Objednejte již nyní výhodně pro sebe a své blízké!

Zpět do obchodu