Neohodnoceno

QUEEN EUNIKE GREEN, chlorella + betaglukany, 60 tablet

Eunike Green je doplněk stravy s beta glukany a chlorellou, který je určen všem, kteří potřebují efektivně povzbudit unavený, oslabený či vyčerpaný organismus.

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
Kód: 543
Značka: Queen Euniké
595 Kč –12 % 520 Kč
Kategorie: Queen Euniké
green
595 Kč –12 %
Euniké Green je osvědčený doplněk stravy, který pomáhá organismu odolávat při zvýšené fyzické i psychické zátěži. Obsahuje cenné beta glukany a českou řasu, chlorellu, která poskytuje nezbytné živiny, vitamíny a minerály přispívající k regeneraci sil, energii a vitalitě. 
 
Charakteristika: Produkt EUNIKÉ GREEN je kombinací betaglukanů a mikronizované české řasy chlorely SP, látek přírodního původu. Česká chlorela SP obsahuje navíc vysoké procento tzv. chlorela růstového faktoru. Beta glukany jsou polysacharidy získávané z přírodních zdrojů (houby, kvasinky, ječmen).
 
Výrobek je určen pro všechny, kteří potřebují efektivně povzbudit unavený organismus, vhodný je pro diabetiky, osoby produktivního a vyššího věku, osoby žijící ve znečištěném životním prostředí, kuřáky apod.
 
Aktivní látky mg / 1 tobolce Betaglukany 100,00 Chlorela SP (Chlorella sp.) 200,00   Složení: Chlorella sp., betaglukany, želatina, kukuřičný škrob.
 
Dávkování:  2 tablety denně. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Obsah: 60 tablet
 
 
Zpět do obchodu