Neohodnoceno

Vážení na InBody 230 (30 min)

Vážení na profesionální váze InBODY včetně detailního vysvětlení výsledků a tištěného výstupu.

Nyní za mimořádně výhodnou cenu!

Naše nejlepší cena - sleva 50 % na InBody prodloužena!!!

➤ Po objednání této služby společně domluvíme termín vaší návštěvy. V našem výživovém studiu se vám rádi budeme věnovat!

Můžeme doručit do:
24.5.2022
400 Kč –50 % 200 Kč
Kategorie: InBody vážení
inbody detail bily sluzby
Akce Tip
400 Kč –50 %

 

banner_inbody_high_leden

 

Vážení na InBody (měření tělesného tuku) za 1/2 původní ceny. Měření probíhá ve výživové poradně Linie-hubnuti v Písku (vnitřní město), jihočeský kraj, s velmi dobrou dopravní dostupností. 

V případě vládního lock downu samozřejmě můžete čerpat váš termín v dalších měsících, po uvolnění restrikcí, dle aktuálních vládních nařízeních - po nákupu od nás máte vážení prostě garantováno - proto s vaší objednávkou nemusíte váhat už ani minutu.

Vážení na InBody (měření tělesného tuku) můžete darovat vašim blízkým či přátelům!

UPOZORNĚNÍ: Tato nabídka je prodloužena! Objednejte si měření InBody 230 včas, dokud tato mimořádná nabídka nebude ukončena. Upozorňujeme, že vážení InBody nezahrnuje vstupní konzultaci, opravdu se jedná výhradně o měření na profesionální váze včetně vysvětlení výsledků a s tištěným výstupem. 

 

➤ 5× proč na měření InBody do naší poradny: 

 

  • Měření bude velmi rychlé (cca 30 sekund) a jednoduché. 
  • Měření bude zcela bezbolestné.
  • Získáte velmi přesné informace o složení vašeho těla s detailním vysvětlením výsledků a tištěným výstupem!
  • Přístroj změří osoby od 3 let, dospívající, dospělé i seniory, avšak jediný, kdo nesmí analýzu na InBody podstoupit, jsou osoby s kardiostimulátorem.
  • Přesná diagnóza je zaručena díky 8 dotykovým elektrodám a metodě DSM-BIA.

V naší poradně využíváme k měření klientů komfortní přístroj InBody 230. Při vaší návštěvě vám vše jednoduše a přehledně vysvětlíme. Podrobné informace o měření InBody a nabídce služeb naší výživové poradny naleznete ZDE

➤ K měření zdarma výsledkové protokoly s doporučením!

Obdržíte tzv. výsledkové protokoly s doporučeními a vzorovým jídelníčkem, pitným režimem a individuálním plánem užívání přírodních vitamínů a minerálů. Vaše data u nás zůstávají a jsou chráněna před zneužitím. Můžete se nechat diagnostikovat opakovaně během vašeho programu na hubnutí – uložená data se vzájemně porovnají a změny se přesně vyhodnotí. Učiníte tak skutečně maximum pro zdravé hubnutí se skutečně trvalými výsledky. 

➤ Kde probíhá InBody měření: 

LINIE - poradna pro zdraví, krásu a hubnutí

Galerie Florián 2. patro
Havlíčkovo náměstí 93-94
397 01 PÍSEK (vnitřní město), jihočeský kraj 

 

✅ V případě dotazů nás neváhejte kdykoli kontaktovat na tel: 603 273 573

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení