Neohodnoceno

QUEEN EUNIKE SCARLET (ŽRALOČÍ CHRUPAVKA, CRA KOMPLEX), 90 tablet

Eunike Scarlet je produkt se žraločí chrupavkou a CRA komplexem, složky aktivně přispívají k udržení normální funkce kloubních chrupavek.

Objevte tuto prémiovou výživu i vy! 

Můžeme doručit do:
17.4.2024
Skladem
Kód: 561
Značka: Queen Euniké
595 Kč –8 % 545 Kč
Kategorie: Queen Euniké
Eunike Scarlet Linie hubnuti
Akce
595 Kč –8 %

Eunike Scarlet je produkt, který velmi dobře poslouží především lidem v produktivním a vyšším věku, zejména v době zvýšené fyzické zátěže, fyzicky nadměrné pohybové aktivitě, při sportu, při nadváze a u žen v období menopauzy a po ní. Přispívá k udržení normální funkce kloubních chrupavek. Hlavní účinnou složkou preparátu (doplňku stravy) je žraločí chrupavka a CRA komplex. Myslete na své zdraví a dopřejte si péči a výživu s Eunike Scarlet.

Eunike Scarlet obsahuje CRA komplex (kurkumin, chmelový extrakt a křemík) Účinek tohoto biologicky aktivního doplňku stravy je zvýšen mikronizací

Co byste měli vědět o Eunike Scarlet 

  • před užíváním Eunike Scarlet byste měli užívat prvních 14 dní samostatně Euniké Silver
  • zapíjet Euniké Scarlet byste měli vodou s citrónem
  • vždy užívat alespoň 3 balení po sobě, což je hraniční doba, kdy se výsledky dostaví, u každého jedince organismus reaguje jinak
  • CRA komplex je technologie, kdy se vápník dostává přímo do kostí

Charakteristika: Výrobek EUNIKÉ SCARLET obsahuje 340 mg žraločí chrupavky v každé kapsli, která obsahuje bílkoviny, uhlohydráty a minerály – vápník a fosfor.

Produkt Euniké Scarlet je určen především pro sportovce, fyzicky těžce pracující, seniory a ženy v menopauze.

Aktivní látky mg / 1 tabletě: Žraločí chrupavka 340,00 CRA komplex: Kurkumin - 1,0 mg Chmelový extrakt - 20,0 mg Hydratovaná silika - 39,0 mg 60,00

Složení: Žraločí chrupavka, želatina, CRA komplex: kurkumin, chmelový extrakt, hydratovaná silika, mikrokrystalická celulóza.

Dávkování: 3 tablety večer (např. 1 hodinu před večeří), zapít vodou. 

Obsah balení: 90 tablet

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Jsme partnery Queen Eunike.
Eunike Scarlet zakoupíte velmi výhodně na našem eshopu Linie - hubnutí. Objednejte už dnes!
Zpět do obchodu