1 hodnocení

QUEEN EUNIKE SILVER (ČESKÁ CHLORELLA SP), 60 tablet

Eunike Silver je osvědčený produkt, který obsahuje vyváženou kombinaci aktivních látek, sladkovodní řasy - české chlorelly, chlorela sp a léčivé rostliny šišáku bajkalského.

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
Kód: 564
Značka: Queen Euniké
595 Kč –8 % 545 Kč
Kategorie: Queen Euniké
Eunike Silver Linie hubnuti
Akce
595 Kč –8 %

Odstranění škodlivin z těla se v mnohých oblastech našeho zdraví jeví jako zcela klíčové. Tento biologicky aktivní doplněk stravy nejvyšší kvality nabízí svůj účinek mnohým z nás. Obsahuje osvědčenou kombinaci aktivních látek, sladkovodní řasy - české chlorelly, chlorela sp a léčivé rostliny šišáku bajkalského.

Navíc je produkt Eunike Silver zpracován jedinečným procesem mikronizace. Díky těmto vlastnostem se řadí mezi hlavní produkty prémiové české řady chlorella sp. Queen Euniké a je doporučován ženám i mužům již od 30. roku věku. 

Pomáhá: produkt EUNIKÉ SILVER  je kombinací mikronizované sladkovodní řasy česká chlorela SP (Chlorella sp.) a extraktu léčivé rostliny šišáku bajkalského (Scutellaria baicalensis). Obě složky jsou přírodního charakteru. Česká chlorela SP obsahuje navíc vysoké procento tzv. chlorela růstového faktoru.

Aktivní látky mg / 1 tabletě: Extrakt šišák bajkalský  (Scutellaria baicalensis) 70,00 Chlorela SP (Chlorella sp.) 200,00      

Složení: Chlorella sp., Scutellaria baicalensis (extrakt), želatina.

Dávkování:  2 tablety denně.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsah balení: 60 tablet

Jsme partnery Queen Eunike.
Zpět do obchodu