Neohodnoceno

QUEEN EUNIKE FOR WOMAN, 390 tobolek

Eunike pro ženy je velký dárkový balíček pro ženy každého věku, skvěle s ním obdarujete manželku, maminku, dceru či babičku. Balíček obsahuje vybrané produkty pro zdraví, vitalitu a harmonii ženského těla.

 

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
Kód: 57
Značka: Queen Euniké
2 545 Kč –11 % 2 250 Kč
Kategorie: Queen Euniké
eunike for woman linie hubnuti 1000x1000
Akce Tip na dárek pro ženy
ZDARMAZDARMA 2 545 Kč –11 %

Darujte svým blízkým zdraví, vitalitu a harmonii s Eunike pro ženy. Nyní naše vůbec nejvýhodnější cena na trhu.  

 

Osvědčený produkt pro ženy každého věku. Euniké for woman je regenerační a harminozační 3měsíční kúra, která obsahuje 3 produkty v 1. Velmi doporučujeme pro harmonický život žen, účinnost produktů je zvýšena mikronizací. 

Euniké for woman můžete darovat i jako dárek, který nejen potěší, ale především bude skutečně prospěšný. 

 

Doporučený způsob užívání Euniké for woman:

První měsíc: Euniké SILVER 2× denně 1 tableta (první dva týdny samostatně), Euniké RED 3× denně 1 tableta

Druhý měsíc: Euniké GREEN 2× denně 1 tableta, Euniké RED 3× denně 1 tableta

Třetí měsíc: Euniké RED 3× denně 1 tableta

Jen tímto postupem využíváte produkty řady Queen Euniké opravdu naplno! 
 
 

EUNIKÉ SILVER - doplněk stravy, 60 tablet

Charakteristika: Výrobek EUNIKÉ SILVER je kombinací mikronizované sladkovodní řasy česká chlorela SP (Chlorella sp.) a extraktu léčivé rostliny šišáku bajkalského (Scutellaria baicalensis). Obě složky jsou přírodního charakteru. Česká chlorela SP obsahuje navíc vysoké procento tzv. chlorela růstového faktoru.

Aktivní látky mg / 1 tabletě Extrakt šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) 70,00 Chlorela SP (Chlorella sp.) 200,00

Složení: Chlorella sp., Scutellaria baicalensis (extrakt), želatina. 

Dávkování: 2 tablety denně. Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.

 

EUNIKÉ RED - doplněk stravy pro ženy, 90 tobolek

Charakteristika: Výrobek EUNIKÉ RED obsahuje vlákninu ActiStar, která je bohatá na obsah rezistentního škrobu. Přípravek je doplněn o mikronizovanou českou chlorelu SP, která obsahuje vysoké procento tzv. chlorela růstového faktoru. Výrobek obsahuje i extrakt z kotvičníku zemního (Tribullus terestris).

Aktivní látky mg / 1 tabletě ActiStar rezistentní maltodextrin (50 % škrobu) 50,00 Chlorela SP (Chlorella sp.) 200,00 Kotvičník zemní extrakt (Tribullus terestris) 65,00

Složení: Chlorella sp., želatina, Tribullus terestris extrakt, želatina, ActiStar (rezistentní maltodextrin 50% obsah škrobu). Dávkování: 3 tablety denně. Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let.  

 

EUNIKÉ GREEN - doplněk stravy, 60 tablet

Charakteristika: Výrobek EUNIKÉ GREEN je kombinací betaglukanů a mikronizované české řasy chlorely SP, látek přírodního původu. Česká chlorela SP obsahuje navíc vysoké procento tzv. chlorela růstového faktoru. Betaglukany jsou polysacharidy získávané z přírodních zdrojů (houby, kvasinky, ječmen).

Aktivní látky mg / 1 tabletě Betaglukany 100,00 Chlorela SP (Chlorella sp.) 200,00

Složení: Chlorella sp., betaglukany, želatina, kukuřičný škrob.

Dávkování: 2 tablety denně. Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Zpět do obchodu