Neohodnoceno

HYDRATAČNÍ ŠAMPÓN ČESKÝ KAVIÁR

1 x prášková směs pro přípravu šamponu (25g)
1 x lahev (objem 200ml)

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Skladem
Kód: 1109
599 Kč –8 % 549 Kč
Kategorie: Český kaviár
šampon
Akce Novinka Tip na dárek pro ženy
599 Kč –8 %

HYDRATAČNÍ ŠAMPON

Český Kaviár je dalším revolučním produktem naší značky. Jako čistě česká a lokální značka se dlouhodobě zabýváme výrobou kosmetiky z udržitelných zdrojů. I proto, že jsme neodmyslitelně spjati s vodou a plně si uvědomujeme jak je právě voda důležitá pro naši planetu, rozhodli jsme se v případě našeho nového produktu zaměřit primárně právě na to jak ušetřit co nejvíce vody a snížit tak její přepravou uhlíkovou stopu. Vezměte si, že v případě koupě klasického balení šamponu ve Vaší oblíbené drogérii obsahuje takové balení více než 75% pouze vody… Když uvážíte, že se Váš oblíbený šampón vyrobí mimo ČR a voda v něm obsažená se přepravuje na velké vzdálenosti je dopad z hlediska uhlíkové stopy enormní.

Proto jsme se rozhodli po několika měsících vývoje, že představíme revoluční šampón, který je svým složením unikátní a hlavně odpovídá profesionálním produktům využívaným v těch nejlepších vlasových studiích, ale na rozdíl od tradičních šampónů je v prášku. ANO slyšíte správně v našem případě si zakoupíte sáček s šamponem v prášku o obsahu 25g, ten vysypete do přiložené lahvičky o objemu 200ml, tzn. doplníte 175ml vlažné vody. Následně protřepete a ponecháte 24h odstát. A JE TO výsledkem bude Profesionální hydratační šampón o celkovém objemu 200ml, který obsahuje 15% účinných látek. Můžete si být jisti, že tento šampon splňuje nejvyšší standardy kvality a poskytuje vašim vlasům dokonalou hydrataci a regeneraci.

AKTIVNÍ LÁTKY

Extrakt z GOJI: Goji, známé jako „superpotravina“ a také známé jako vlčí bobule. Jedná se o jednu z mála Ingrediencí, která je užitečná a prospěšná pro zdraví a potřeby celého těla. Bohatá na antioxidanty, vitamíny, minerály, živiny a aminokyseliny. Samotný extrakt z plodů goji posiluje vlasy od kořínků ke konečkům, aby byly vlasy nejenom silné a zdravé, ale měly také hedvábnou a hebkou texturu.

FUCOGEL: speciální patentovaná Hydratační aktivní složka působí tak, že vytváří na povrchu film, který udržuje hydrataci uvnitř samotných pramenů vlasů….Díky tomu jsou Vaše vlasy hladké a měkké.

Pšeničný a ovesný protein: jsou známé svými ochrannými vlastnostmi, navíc přispívají k hloubkové výživě vlasů, díky čemuž jsou zdravější na pohled a měkčí a hedvábnější na dotek…

Přírodní zvlhčovadla: neboli POLYOLY, které jsou přirozeně přítomný v mnoha druzích ovoce, jako např. meloun, hruška, atd. Tato účinná látka se získává přirozeným fermentačním procesem a zlepšují a usnadňují zejména rozčesávání vlasů.

JAK PRODUKT FUNGUJE

Do přiložené lahve vysypte prášek ze sáčku 25g a následně naplňte vodou po okraj.

Voda by měla být vlažná. Protřepejte a nechte 24h odstát.

Produkt je připraven k použití...

 

Náš šampon je čistě přírodní (98,8%) a je tak vhodný pro všechny typy vlasů. Šampon má přirozenou vůni po použitých ingrediencích a není použita žádná parfemace.

Zpět do obchodu