Neohodnoceno

HYDRATAČNÍ PLEŤOVÉ SÉRUM S KAVIÁROVÝM EXTRAKTEM ČESKÝ KAVIÁR

Jedinečná kombinace složek, které působí aktivně proti tvorbě již vzniklých vrásek a zároveň redukují vrásky existující. Díky vysokému obsahu kaviárového extraktu, sérum dodá Vaší pleti veškeré potřebné vitamíny a minerály pro obnovu buněčné struktury a podpoří tvorbu kolagenu.

OBSAH BALENÍ

1 x sérum (30ml)

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
Kód: 1041
2 099 Kč –33 % 1 394 Kč
Kategorie: Český kaviár
serum01
Akce Novinka Tip na dárek pro ženy
2 099 Kč –33 %

Jedinečná kombinace složek, které působí aktivně proti tvorbě již vzniklých vrásek a zároveň redukují vrásky existující. Díky vysokému obsahu kaviárového extraktu, sérum dodá Vaší pleti veškeré potřebné vitamíny a minerály pro obnovu buněčné struktury a podpoří tvorbu kolagenu. Efektivní boj proti vráskám podpoří dokonalá hydratace a tu jsme kromě již známé Kyseliny Hyauluronové(dlouhé a krátké molekuly) podpořili v kosmetice relativně novou látkou, ale o to v blízké budoucnosti vyhledávanou, a to je Kyselina Polyglutamová. Ve vědeckých kruzích se hovoří o tom, že právě tato kyselina dokáže hydratovat zhruba 4x až 8x lépe než kyselina hyauluronová a proto jsme vytvořili kombinaci obou tak, aby bylo dosaženo maximálního hydratačního účinku. Další jedinečnou složkou našeho hydratačního séra je Glycoin(GLYCERYL Glucoside), což je extrakt z tzv. rostliny Vzkříšení(Myrothamnus flabellifolia). Už jenom samotný název zdrojové rostliny Vám dává napovědět, o jak jedinečnou složku se jedná, která opět podporuje dokonalou hydrataci, ale také se zaměřuje na regeneraci kožních buněk a společně s kaviárovým extraktem je vyloženě zaměřena na obnovu kožní bariéry. Poslední, ale určitě né nejméně důležitou je ZINC-pca, což je vlastně aminokyselina zinku, který má několik blahodárných účinků na pokožku, ale zejména umí pomoci redukovat menší jizvy vzniklé např. při akné. Sérum je čisté čiré barvy a bez silné parfumace.

POUŽITÍ

vhodné pro všechny typy pleti

ráno i večer naneseme přiměřené množství séra na vyčištěnou pleť a důkladně rozetřeme a necháme působit(vhodné i pro oblast krku a dekoltu)

ÚČINKY

Zabraňuje tvorbě vrásek

Vyhlazuje existující vrásky

Hydratuje

Regeneruje

Pleť je hladká a zářivá

Posiluje pleť

SLOŽENÍ

Aqua, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Glucoside, Polyglutamic Acid, Caviar Extract, Zinc PCA, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum

HLAVNÍ AKTIVNÍ SLOŽKY

Kaviárový extrakt - Kaviár pokožku revitalizuje, regeneruje a zpomaluje proces stárnutí. Kromě těchto vlastností také hluboce hydratuje a dodává pokožce energii a svěžest. Sérum obsahuje 1% kaviárového extraktu,v němž nalezneme vitaminy A a D, které pomáhají s likvidací vrásek, dále také minerály pro zpevňující účinek a v neposlední řadě také nenasycené omega-3 mastné kyseliny.Používáním přípravků s výtažkem kaviáru výrazně zpomalíte proces stárnutí a chráníte pleť před degenerativními účinky.

Kyselina Hyauluronová – sérum obsahuje také kyselinu hyaluronovou 3%(dlouhouo i krátkou), což je v stále svatý grál v kosmetice. Jedná se o složku, která se naprosto přirozeně nachází v těle. Její nejdůležitější vlastností je schopnost vázat vodu. Dokáže zadržet až 1 000násobek své hmotnosti ve vodě. Pomáhá snižovat viditelnost jemných vrásek, hydratuje, vypíná pleť a pomáhá přecházet stárnutí.

Kyselina Polyglutamová – novinka v kosmetickém průmyslu, kterou jsme do našeho séra zařadili hlavně pro zajištění maximální hydratace pokožky. Hydratace je totiž klíče k úspěchu pevné a zdravě vypadající pokožky bez vrásek. Kyslina polyglutamová má schopnost hydratovat 4x až 8x více než kyselina hyauluronová, nicméně pro ideální výsledek je nejlepší tyto dvě látky kombinovat. Naše sérum obsahuje 0,5% této unikátní složky.

Glyceryl Glucoside – jedná se o 100% přírodní extrakt z tzv. rostliny vzkříšení. Tato látka v přírodě dokáže zabezpečit absolutní regeneraci pouštní rostliny, i když je několik měsíců bez přísunu vody nebo vlhka. Tento efekt pak samotný extrahovaný GLICOIN dodává i Vaší pleti, tzn. že dokáže regenerovat kožní buňky, podporuje tvorbu kolagenu, podporuje elasticitu kůže a v neposlední řadě podporuje hydrataci pokožky. Extrakt také chrání před UV zářením.

Zinc PCA - jedná se o aminokyselinu zinku, díky které se zinek dostane hluboko do pokožky, kde působí blahodárně zejména na redukci poškození pleti. Např. menší jizvy vzniklé po akné. Má tzv. zatahující efekt a pomáhá vstřebat enzymy v pokožce.

NÁVOD K POUŽITÍ

1. Sérum otevřeme a pomocí pipety nabereme přiměřené množství.

2. Na vyčištěnou a suchou pleť aplikujeme přiměřené množství séra.

3. Následně vmasírujeme do pleti.

4. Použijeme i v oblasti očí, krku a dekoltu.

5. Sérum necháme působit.

Zpět do obchodu