Neohodnoceno

QUEEN EUNIKE RED, 90 tablet

Eunike Red se speciálně vyvinutý pro ženy, harmonizaci ženského těla, energii a vitalitu.

Dodává dezintegrovanou českou řasu chlorellu + vlákninu + kotvičník (Tribulus terestris). Velmi doporučujeme především pro ženy v klimakteriu a po něm. 

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
Kód: 558
Značka: Queen Euniké
595 Kč –15 % 505 Kč
Kategorie: Queen Euniké
Eunike Red Linie hubnuti
Akce Tip na dárek pro ženy
595 Kč –15 %
Eunike Red je produkt speciálně vyvinutý pro aktivní ženy, které o sebe rády pečují, chtějí vypadat a cítit se lépe. Eunike Red obsahuje českou chlorellu, vlákninu a kotvičník. Tento biologicky aktivní doplněk stravy pro ženy, jehož účinnost je zvýšena mikronizací, účinně pomáhá k regeneraci ženského organismu a je důležitý také pro regulaci hmotnosti - navozuje pocit plnosti, díky obsahu speciálního druhu vlákniny ActiStar, bohaté na obsah rezistentního škrobu. Podporuje trávení, má nízký glykemický index a v porovnání s jinými druhy vláknin tvoří ve střevě vyšší obsah butyrátu, který se považuje za látku příznivě působící na činnost tlustého střeva.
 
Eunike Red je velmi vhodný pro ženy každého věku, zejména pak pro ženy po padesátém roce věku pro premenopauzální a menopauzální ženy. 
 

Charakteristika: Produkt Eunike Red je doplněk stravy, který obsahuje vlákninu ActiStar. Tato látka je bohatá na obsah rezistentního škrobu. Přípravek je doplněn o mikronizovanou českou chlorelu SP, která obsahuje vysoké procento tzv. chlorela růstového faktoru. Výrobek obsahuje i extrakt z kotvičníku zemního (Tribullus terestris). Výrobek je určen pro aktivní ženy, které rády o sebe pečují, chtějí vypadat a cítit se lépe.

Aktivní látky mg / 1 tabletě: ActiStar rezistentní maltodextrin (50 % škrobu) 50,00 Chlorela SP (Chlorella sp.) 200,00 Kotvičník zemní extrakt (Tribullus terestris) 65,00      

Složení: Chlorella sp., želatina, Tribullus terestris extrakt, želatina, ActiStar (rezistentní maltodextrin 50% obsah škrobu).

Dávkování:  užívejte 3 tablety denně.

Obsah balení: 90 tablet

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Jsme partnery Queen Eunike.
 
Zpět do obchodu