Neohodnoceno

URO efekt, extra brusinky, sáčky 14×5g

✅ Pro aktivní život s chutí! 

Velmi chutný bylinný nápoj
✅ Kladně posouzen Českou pediatrickou společností

Lahodný a přitom silný bylinný nápoj v prášku s pečujícími brusinkami a bylinami. Oceníte v případě, že už nechcete polykat žádné velké tablety. Jednoduše si dopřejte třeba každé ráno lahodný bylinný nápoj UroEfekt.

Vyprodáno
Kód: 1457AA
Značka: MyKETO
89 Kč
Kategorie: Vitamíny, bylinky
Hmotnost: 0.07 kg

Lahodný a přitom silný bylinný nápoj v prášku s pečujícími brusinkami a dalšími bylinkami. Oceníte v případě, že už nechcete polykat žádné velké tablety či kapsle s brusinkami. Jednoduše v případě potřeby dopřejte sobě či svým dětem lahodný bylinkový nápoj s brusinkami UROefekt.

Uro efekt obdržel kladné posouzení české pediatrické společnosti! 

Složení URO efekt a jeho použití pro děti od 3 let byly kladně posouzeny Českou pediatrickou společností. URO efekt se vyrábí podle speciální receptury a kombinuje brusinky se synergicky působícími bylinnými extrakty z natě celíku a kontryhele a listů brusinky a břízy. Vyvážené zastoupení účinných látek je doprovázeno mimořádně lahodnou chutí, která je dětmi velmi dobře přijímána. URO efekt lze připravit jako teplý či studený nápoj.  

Dopřejte si český produkt UROEFEKT už dnes! 

- pro děti (od 3 let) a dospělé

- unikátní bylinné složení + brusinky

má lahodnou chuť

- připravíte snadno a rychle

- skvěle podpoří pitný režim dětí, dospívajících, dospělých i seniorů 

Speciální recepturu preparátu uro efekt s brusinkami jednoznačně oceníte:

  • pro jemnou, velmi příjemnou chuť
  • pro rychlou přípravu - jednoduše nasypete prášek do skleničky a zalijete vodou
  • pokud nechcete nebo nemůžete polykat žádné velké kapsle či tablety s brusinkami

 

Složení: dextróza, extrakt z natě celíku zlatobýlu, extrakt z listu břízy bělokoré, extrakt z natě kontryhelu pravého, extrakt z listu brusinky obecné, extrakt z květu ibišku súdánského – karkadé, brusinka extrakt. 

 
 
 
Účinná látka ve 100 g  v porci/porcii (5g)
     

brusinka extrakt/brusnica extrakt (36:1)

4 g 200 mg
extrakt z natě celíku zlatobýlu/extrakt z vnate zlatobyle obycajnej (1:1)
 
5 g 250 mg
extrakt z listu břízy bělokoré/extrakt z listov brezy previsnutej (1:1)
 
5 g 250 mg
extrakt z natě kontryhelu pravého/extrakt z vnate alchemilky pravej (1:1)
 
4 g 200 mg
extrakt z listu brusinky obecné/extrakt z listov brusnice obycajnej (1:1)
 
1 g  50 mg
 
Výživové složení naleznete v přiloženém dokumentu

 

Příprava a dávkování: obsah 1 sáčku rozmíchejte ve 200 ml vody (horké nebo tudené). Podávejte 1 porci (sáček denně dětem ve věku 3-12 let, od 12 let 2 porce, od 18 let 3-4 porce (sáčky) denně. Ukládejte mimo dosah dětí.

Balení: 14x5 g, samostatně balené porce. Hmotnost celkem: 70 g. Praktické balení po jednotlivých porcích. Rychlá a jednoduchá příprava. Určeno pro přípravu horkého nebo studeného nápoje, dle zvyklostí a chuťových preferencí dítěte či dospělého. 

  

Odkazy na vědecké práce: 

[1] FULLERTON Marjorie, KHATIWADA Janak, JOHNSON Jacqueline U., DAVIS Shurrita, WILLIAMS Leonard L. Determination of Antimicrobial Activity of Sorrel (Hibiscus sabdariffa) on Esherichia coli O157:H7 Isolated from Food, Veterinary, and Clinical Samples. Journal of Medicinal Food [online]. September 2011, 14(9): 950-956 [cit. 1.8.2013]. Dostupné z doi:10.1089/jmf.2010.0200.

[2] Ermel G, Georgeault S, Inisan C, Besnard M. Inhibition of adhesion of uropathogenic Escherichia coli bacteria to uroepithelial cells by extracts from cranberry. Journal of Medicinal Food [online]. 2012 Feb;15(2):126-34 [cit. 1.8.2013]. Dostupné z doi: 10.1089/jmf.2010.0312. Epub 2011 Nov 14. 

[3] Amy B Howell et. al.: Dosage Effect on Uropathogenic Escherichia Coli Anti-Adhesion Activity in Urine Following Consumption of Cranberry Powder Standardized for Proanthocyanidin Content: A Multicentric Randomized Double Blind Study. BMC Infect Dis.2010 Apr 14;10:94.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení