Neohodnoceno

QUEEN EUNIKE FOR MAN, 390 tablet

Eunike pro muže je velký dárkový balíček vhodný pro muže každého věku, zejména 30+, který obsahuje vybrané produkty pro zdraví, vitalitu a harmonii mužského těla.

 

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Skladem
Kód: 51
Značka: Queen Euniké
2 545 Kč –9 % 2 300 Kč
Kategorie: Queen Euniké
eunike for man linie hubnuti 1000x1000
Tip na dárek pro muže
ZDARMAZDARMA 2 545 Kč –9 %

Darujte svým blízkým zdraví. Tip na dárek pro muže - tatínka, dědečka, který skutečně potěší. ➤ Nyní naše vůbec nejvýhodnější cena na trhu. 

Výrobek Eunike pro muže, 390 kapslí, je určen pro harmonický život mužů a podporu regulace tělesné hmotnosti. Skvěle se hodí v každém věku, doporučujeme pak především ve středním a vyšším věku. 

 

Tuto sadu dopřejte sobě či svým blízkým pro začátek nového životního stylu, jako mimořádný a skutečně prospěšný očistný program s českou řasou, dále pro regeneraci psychických i fyzických sil, doplnění aminokyselin a navýšení mužské výkonnosti. Nejprve tělo očistíte pomocí přípravku Euniké Silver, čímž se zvýší pozitivní dopad užívání dalších produktů ➤ Euniké Green a ➤ Euniké Blue až o 70 %. 
 
Tímto postupem využíváte produkty řady Queen Euniké opravdu naplno: 
 
 
 
Doporučený způsob užívání:
 

✅ První měsíc: Euniké SILVER 2× denně 1 tabletu (první dva týdny samostatně), Euniké BLUE 3× denně 1 tabletu

✅ Druhý měsíc: Euniké GREEN 2× denně 1 tabletuu, Euniké BLUE 3× denně 1 tabletu

✅ Třetí měsíc: Euniké BLUE 3× denně 1 tabletu

 

EUNIKÉ SILVER doplněk stravy, 90 tablet

 

Charakteristika: je kombinace mikronizované sladkovodní řasy česká chlorela SP (Chlorella sp.) a extraktu léčivé rostliny šišáku bajkalského (Scutellaria baicalensis). Obě složky jsou přírodního charakteru. Česká chlorela SP obsahuje navíc vysoké procento tzv. chlorela růstového faktoru.

Aktivní látky mg / 1 tabletě Extrakt šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) 70,00 Chlorela SP (Chlorella sp.) 200,00 Složení: Chlorella sp., Scutellaria baicalensis (extrakt), želatina.

Dávkování: 2 tablety denně.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

EUNIKÉ BLUE - doplněk stravy pro muže, 90 tobolek 

 

Charakteristika: EUNIKÉ BLUE obsahuje kombinaci L-argininu spolu s extraktem z kotvičníku zemního (Tribullus terestris). Dále je doplněn českou chlorelou SP, která obsahuje navíc vysoké procento tzv. chlorela růstového faktoru. Aktivní látky mg / 1 tobolce L-Arginin HCl 50,00 Chlorela SP (Chlorella sp.) 150,00 Kotvičník zemní extrakt (Tribullus terestris) 96,00 Složení: L-Arginin HCl, želatina, Tribullus terestris extrakt, Chlorella sp., hydroxypropylmethylcellulosa.

Dávkování: 3 tablety denně.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

EUNIKÉ GREEN - doplněk stravy, 60 tablet

 

Charakteristika: Výrobek EUNIKÉ GREEN je kombinací betaglukanů a mikronizované české řasy chlorely SP, látek přírodního původu. Česká chlorela SP obsahuje navíc vysoké procento tzv. chlorela růstového faktoru. Betaglukany jsou polysacharidy získávané z přírodních zdrojů (houby, kvasinky, ječmen). Aktivní látky mg / 1 tabletě. Betaglukany 100,00 Chlorela SP (Chlorella sp.) 200,00

Složení: Chlorella sp., betaglukany, želatina, kukuřičný škrob.

Dávkování: 2 tablety denně.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Zpět do obchodu