InBody měření AKCE

banner_inbody_high_leden

 

 

➤ Získejte nyní 50% slevu na měření tělesného tuku!

Akce platí do vyčerpání volných termínů na vážení InBody v Písku

 

V naší poradně využíváme k měření klientů komfortní přístroj InBody 230. Přečtěte si pár základních informací. Při vaší návštěvě vám vše jednoduše a přehledně vysvětlíme. 

5× proč do naší poradny na měření InBody: 

 • Měření bude velmi rychlé (cca 30 sekund) a jednoduché. 
 • Měření bude zcela bezbolestné.
 • Získáte velmi přesné informace o složení svého těla s detailním vysvětlením výsledků a tištěným výstupem!
 • Přístroj změří osoby od 3 let, jediný, kdo nesmí analýzu na InBody podstoupit, jsou osoby s kardiostimulátorem.
 • Přesná diagnóza je zaručena díky 8 dotykovým elektrodám a metodě DSM-BIA.
 • NYNÍ ZA SUPER VÝHODNOU CENU! 50 % SLEVA - PLATÍTE JEN 200 KČ!

 

tlacitko-bezove-inbody 

 

Co díky InBody měření zjistíte:  

✅  přesné složení vašeho těla – vzájemné poměry tuků, proteinů, vody a také minerálních látek

✅  zjistíte WHR, BMI (Body Mass Index) a BM 

✅ diagnózu podváhy - nadváhy - obezity a její míru + poznáte s tím spojená možná zdravotní rizika

✅ případnou retenci vody (otoky) – zadržování vody, celkový podíl vody v těle, množství vnitrobuněčné a mimobuněčné vody, a dále: 

 • tuky v těle - viscerální tuk (vnitřní tuk) a podkožní tuk 
 • svalová hmota 
 • váš základní - bazální metabolismus – energie potřebná pro zachování základních životních funkcí
 • buněčná hmota – stav výživy
 • obsah minerálních látek podílející se na stavbě kostí
 • kontrola tělesné hmotnosti a stanovení cílové váhy na základě svalové a tukové hmoty
 • množství kalorií spálených při jednotlivých sportovních aktivitách
 • zdravotní body dle klasifikace InBody

✅ vyváženost postavy – případnou svalovou dysbalanci, nerovnováhu těla

Více informací najdete např. na www.biospace.cz

Pro koho jsou informace z InBody měření důležité? 

Získané informace jsou důležité v podstatě pro každého z nás, zjistíte, jaké je přesné složení vašeho těla (tuk v těle, svalová hmota a dozvíte se, kolik potřebujete zhubnout kg), jaké máte BMI (index tělesné hmotnost) a WHR. Díky výsledkům vyhodnotíme, zda vám případně hrozí nějaká zdravotní rizika z důvodu nadváhy těla či obezity či naopak kvůli nízké hmotnosti těla (podváhy). Měření na InBody je vhodné pro všechny dospělé a seniory (vyjma osob s kardiostimulátorem) a je vhodné také pro adolescenty, případně pro děti, minimální věk pro měření jsou tři roky věku dítěte. 

 

Informace poskytnuté měřením InBody obzvláště oceníte, když: 

 

✅ se zajímáte o své zdraví a zdravý životní styl nebo jste se rozhodli pro radikální změnu životního stylu,

✅ snažíte se zdravě zhubnout - redukovat tělesné tuky, nikoli však svaly,

✅ měníte své stravovací zvyklosti nebo držíte nejrůznější diety (např. vegetariánská, veganská, bezlepková, ketonová dieta, Atkinsonova dieta a mnohé další) - ověříte si, že úbytky hmotnosti jsou z tuku a ne ze svaloviny,   

✅ jste sportovec - profesionální, rekreační nebo těžce fyzicky pracujete, 

✅ jste diabetik I. či II. typu, 

✅ léčíte se se závažnou chorobou nebo jste po těžké nemoci v rekonvalescenci, 

✅ chcete poznat své tělo, pochopit udělat pro sebe a jak vylepšit svůj vzhled a siluetu

✅ zajímáte se o skladbu svého těla včetně kostí (vápníku a dalších minerálů), což se týká zejména žen v menopauze (klimakteriu) a po ní  

Co od výživového poradce obdržíte? 

Obdržíte tzv. výsledkové protokoly s doporučeními a vzorovým jídelníčkem, pitným režimem a individuálním plánem užívání přírodních vitamínů a minerálů. Vaše data u nás zůstávají a jsou chráněna před zneužitím. Můžete se nechat diagnostikovat opakovaně během vašeho programu na hubnutí – uložená data se vzájemně porovnají a změny se přesně vyhodnotí. Učiníte tak skutečně maximum pro zdravé hubnutí se skutečně trvalými výsledky. 

 

Ceník - základní měření přístrojem Inbody 230  

Vstupní měření, tisk analýzy, interpretace výsledků

V PŘÍPADĚ PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE ZÍSKÁVÁTE SLEVU!

400 Kč

akční cena 200 Kč!!!

   
Kontrolní (opakované) měření přístrojem 150 Kč
Permanentka 3 měření kontrolní akční cena 550 Kč!!! 
Studenti 150 Kč

 

S měřením InBody budete skutečně spokojeni. 

Zaujalo vás InBody měření? Objednejte se hned! 

InBody přístrojem vám profesionálně změříme % tuku v těle a zjistíme také mnoho dalších tělesných parametrů. Analyzovaná osoba musí být během měření na boso (bez bot i bez ponožek), váhu oblečení lze jednoduše odečíst. 

Pokud vás měření InBody zaujalo, není nic jednoduššího než se hned objednat! Rádi vám zarezervujeme nejbližší možný termín ZDE
 
 
tlacitko-bezove-inbody
 
 
Věnovat se vám bude a vše vám vysvětlí ➤ zkušená výživová poradkyně Dagmar Kočí, tel. pro vaše dotazy a okamžitou rezervaci termínů: 603 273 573 (pozor, termíny se rychle plní), příp. e-mailem: linie.hubnuti@gmail.com
 

V naší poradně vám poskytneme další informace k analýze těla přístrojem InBody 230. Z každého měření od nás dostanete vytištěné protokoly s doporučeními a praktickými body, jak a co plnit. Snadno tak dosáhnete svého cíle a budete se moci pochlubit skutečně viditelnými výsledky! 

 
Těšíme se na vaši návštěvu!  
 

➤ Doplňující informace - Výhody/nevýhody měření těla - porovnání profesionální váhy InBody a domácí váhy typu Omron: 

InBody - profesionální měřící zařízení

 
InBody 230 je typ přístroje, který využívá technologii DSM-BIA. Jedná se o tzv. přímo rozdělující více-frekvenční bioelektrickou impedanční analýzu těla, což znamená, že lidské tělo není v tomto případě měřeno jako "jeden válec", nýbrž je rozděleno na 5 samostatně měřených částí sestávajících z trupu, horních a dolních končetin. Tímto rozdělením je dosaženo mnohem přesnějších výsledků bez dopočtů, které mohou celé měření zkreslit, tak, jako je tomu v případě domácí váhy, která nedokáže zohlednit individuální rozdíly. 
InBody přístroj se skládá celkem z 8 elektrod, proud prochází tělem rovnoměrněji, současně přes dolní i přes horní končetiny. InBody využívá tzv. více frekvenční proud, který umožňuje proniknout i skrze buněčné membrány a díky tomu se dají změřit i parametry vnitrobuněčné a mimobuněčné vody, viscerálního tuku v centimetrech čtverečních. Veškeré zjištěné údaje jsou při vážení na InBody podstatně přesnější, než na domácím typu váhy Omron
Nevýhodou váhy InBody je vysoká pořizovací cena. 
 

Domácí váhy typu Omron

 
Principem měření domácí váhy typu Omron je bioelektrická impedanční analýza, označovaná zkratkou BIA. Při tomto měření je vaším tělem veden slabý proud o frekvenci 50 kHz. Proud je veden pomocí elektrod, které jsou v tomto případě čtyři. Na elektrody si při domácím měření stoupnete a proud prochází tělem přes dolní končetiny. Tato metoda využívá rozdílu v elektrické vodivosti kostí, tělesného tuku, orgánů a svalové tkáně. Na základě odporu vodivosti a zadaných údajů jako je výška, věk, pohlaví, váha a tělesný typ se vypočítá přibližné procento tělesného tuku. Výhodou je, že tato metoda je měření je levná.
Nevýhodou domácích vah je, že technologie BIA měří tělo jako "jeden válec" což neumožňuje proniknout skrz buněčné membrány a výsledky jsou proto odvozeny a dopočítány, dochází tedy relativně snadno k nepřesnostem. Samotné měření bývá často dále ovlivněno i typem postavy (hruška nebo jablko), tělesnou výškou apod., protože slabý proud nemá možnost proniknout do celého těla rovnoměrně. V potaz je třeba brát i fakt, že osobní váhy jsou na baterie a vzhledem k jejich postupnému vybíjení může docházet v měření k nepřesnostem. Domácí váhy tedy slouží k rychlému, orientačnímu a přibližnému měření.  
Zpět do obchodu