Neohodnoceno

PERMAMENTKA na vážení na přístroji InBody, 3×30 min

Permanentka na profesionální vážení na přístroji InBODY včetně detailního vysvětlení výsledků a tištěného výstupu.

Zajištěny tak máte 3 měření, platnost permanentky je 1 rok! 

➤ Po objednání této služby společně domluvíme termín vaší první návštěvy. V našem výživovém studiu se vám rádi budeme věnovat! 

 

Můžeme doručit do:
24.5.2022
1 800 Kč –69 % 550 Kč
Kategorie: InBody vážení
inbody detail sluzby
1 800 Kč –69 %

Díky této permanentce získáváte 3 vážení na přístroji InBody (měření tuku v těle) za zvýhodněnou cenu. Termíny vaší návštěvy u nás záleží na vašich časových možnostech - permanentka vám platí celý rok, takže všechna měření pohodlně vyčerpáte a nemusíte mít žádné obavy z propadnutí termínů. 

➤ Kde měření InBody probíhá?

Měření probíhá ve výživové poradně Linie-hubnuti v Písku (vnitřní město), jihočeský kraj, s velmi dobrou dopravní dostupností a rovněž s možností parkování v místě. 

V případě vládního lock downu samozřejmě můžete čerpat vaše termíny v následujících měsících, dle aktuálních vládních nařízeních - po nákupu od nás máte vážení jednoduše garantováno - proto s vaší objednávkou nemusíte váhat už ani minutu.

➤ Permanentku na InBody (měření tělesného tuku) můžete darovat blízkým či přátelům!

UPOZORNĚNÍ: Upozorňujeme, že vážení InBody nezahrnuje vstupní konzultaci, opravdu se jedná výhradně o měření na profesionální váze, ale navíc včetně vysvětlení výsledků s podrobným tištěným výstupem.

➤ Hlavní výhody Permanentky na InBody!

Údaje z měření na InBody zůstávají v naší výživové poradně zaneseny v počítači, proto je možné při dalších návštěvách údaje vzájemně porovnat a sami tak můžete sledovat např. efekt cvičení či dietních opatření na skladbu vašeho těla! Příjemná je rovněž finanční úspora.  

➤ 5× proč na měření InBody do naší poradny

  • Měření je velmi rychlé (cca 30 sekund) a jednoduché. 
  • Měření je zcela bezbolestné.
  • Získáte velmi přesné informace o složení vašeho těla s detailním vysvětlením výsledků a tištěným výstupem!
  • Přístroj změří osoby od 3 let, dospívající, dospělé i seniory, avšak jediný, kdo nesmí analýzu na InBody podstoupit, jsou osoby s kardiostimulátorem.
  • Přesná diagnóza je zaručena díky 8 dotykovým elektrodám a metodě DSM-BIA.

V naší poradně využíváme k měření klientů komfortní přístroj InBody 230. Při vaší návštěvě vám vše jednoduše a přehledně vysvětlíme. Podrobné informace o měření InBody a nabídce služeb naší výživové poradny naleznete ZDE

➤ K měření od nás obdržíte zdarma výsledkové protokoly, navíc s nutričním doporučením!

Po měření InBody obdržíte tzv. výsledkové protokoly s doporučeními a vzorovým jídelníčkem, pitným režimem a individuálním plánem užívání přírodních vitamínů a minerálů. Vaše data u nás zůstávají a jsou chráněna před zneužitím. Můžete se nechat diagnostikovat opakovaně během vašeho programu na hubnutí – uložená data se vzájemně porovnají a změny se přesně vyhodnotí. Učiníte tak skutečně maximum pro zdravé hubnutí se skutečně trvalými výsledky. 

➤ Kde probíhá InBody měření

LINIE - poradna pro zdraví, krásu a hubnutí

Galerie Florián 2. patro
Havlíčkovo náměstí 93-94
397 01 PÍSEK (vnitřní město), jihočeský kraj 

 

✅ V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel: 603 273 573

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení