Neohodnoceno

PERMAMENTKA na vážení na přístroji InBody, 3×30 min

Permanentka na profesionální vážení na přístroji InBODY včetně detailního vysvětlení výsledků a tištěného výstupu.

Zajištěny tak máte 3 měření, platnost permanentky je 1 rok! 

➤ Po objednání této služby společně domluvíme termín vaší první návštěvy. V našem výživovém studiu se vám rádi budeme věnovat! 

 

Můžeme doručit do:
12.6.2023
1 800 Kč –69 % 550 Kč
Kategorie: InBody vážení
inbody detail sluzby
1 800 Kč –69 %

Díky této permanentce získáváte 3 vážení na přístroji InBody (měření tuku v těle) za zvýhodněnou cenu. Termíny vaší návštěvy u nás záleží na vašich časových možnostech - permanentka vám platí celý rok, takže všechna měření pohodlně vyčerpáte a nemusíte mít žádné obavy z propadnutí termínů. 

➤ Kde měření InBody probíhá?

Měření probíhá ve výživové poradně Linie-hubnuti v Písku (vnitřní město), jihočeský kraj, s velmi dobrou dopravní dostupností a rovněž s možností parkování v místě. 

V případě vládního lock downu samozřejmě můžete čerpat vaše termíny v následujících měsících, dle aktuálních vládních nařízeních - po nákupu od nás máte vážení jednoduše garantováno - proto s vaší objednávkou nemusíte váhat už ani minutu.

➤ Permanentku na InBody (měření tělesného tuku) můžete darovat blízkým či přátelům!

UPOZORNĚNÍ: Upozorňujeme, že vážení InBody nezahrnuje vstupní konzultaci, opravdu se jedná výhradně o měření na profesionální váze, ale navíc včetně vysvětlení výsledků s podrobným tištěným výstupem.

➤ Hlavní výhody Permanentky na InBody!

Údaje z měření na InBody zůstávají v naší výživové poradně zaneseny v počítači, proto je možné při dalších návštěvách údaje vzájemně porovnat a sami tak můžete sledovat např. efekt cvičení či dietních opatření na skladbu vašeho těla! Příjemná je rovněž finanční úspora.  

➤ 5× proč na měření InBody do naší poradny

  • Měření je velmi rychlé (cca 30 sekund) a jednoduché. 
  • Měření je zcela bezbolestné.
  • Získáte velmi přesné informace o složení vašeho těla s detailním vysvětlením výsledků a tištěným výstupem!
  • Přístroj změří osoby od 3 let, dospívající, dospělé i seniory, avšak jediný, kdo nesmí analýzu na InBody podstoupit, jsou osoby s kardiostimulátorem.
  • Přesná diagnóza je zaručena díky 8 dotykovým elektrodám a metodě DSM-BIA.

V naší poradně využíváme k měření klientů komfortní přístroj InBody 230. Při vaší návštěvě vám vše jednoduše a přehledně vysvětlíme. Podrobné informace o měření InBody a nabídce služeb naší výživové poradny naleznete ZDE

➤ K měření od nás obdržíte zdarma výsledkové protokoly, navíc s nutričním doporučením!

Po měření InBody obdržíte tzv. výsledkové protokoly s doporučeními a vzorovým jídelníčkem, pitným režimem a individuálním plánem užívání přírodních vitamínů a minerálů. Vaše data u nás zůstávají a jsou chráněna před zneužitím. Můžete se nechat diagnostikovat opakovaně během vašeho programu na hubnutí – uložená data se vzájemně porovnají a změny se přesně vyhodnotí. Učiníte tak skutečně maximum pro zdravé hubnutí se skutečně trvalými výsledky. 

➤ Kde probíhá InBody měření

LINIE - poradna pro zdraví, krásu a hubnutí

Galerie Florián 2. patro
Havlíčkovo náměstí 93-94
397 01 PÍSEK (vnitřní město), jihočeský kraj 

 

✅ V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel: 603 273 573

Zpět do obchodu