Neohodnoceno

MyKETO výhodný balíček POKRAČOVACÍ 10 dnů, III. fáze, 30 jídel

 

Tento balíček keto diety MyKETO navazuje na balíček POKRAČOVACÍ II. fáze. Zakupte si ho jako pokračování diety. 

Balíček obsahuje vyvážená proteinová jídla a proteinové koktejly za mimořádně výhodnou cenu! Porce jídla namísto běžných 65 Kč v rámci balíčku stojí pouze 48 Kč. Vašemu tělu přitom dodá vše potřebné, včetně dostatku proteinů, vlákniny a 20 % denní potřeby vitamínů a minerálů. 

Jídla máte hotová za pár minut a nemusíte nic složitě zaznamenávat či počítat. Velké porce 40-55 g vás zasytí a zaženou hlad. Hubnete lehce a pohodlně. 

Můžeme doručit do:
22.10.2021
Skladem
Kód: 3113
Značka: MyKETO
2 015 Kč –38 % 1 240 Kč
MyKETO hubnutí fáze 3
Akce
2 015 Kč –38 %

MyKETO přechod z fáze 2 do fáze 3

Tento balíček keto diety MyKETO navazuje na balíček POKRAČOVACÍ II. fáze. Balíček obsahuje 30 proteinových jídel. V rámci tohoto balíčku ochutnáte lahodné proteinové koktejly, proteinové kaše, které si můžete dopřát např. jako zdravou snídani do hrnečku a lahodné proteinové dezerty, které si zamilujete jako zdravé mlsání bez obav z nadbytečných kil. 

S tímto dietním balíčkem máte zajištěných 10 dnů vaší ketonové diety. Jediné proteinové jídlo od MyKETO dodá vašemu tělu dostatek proteinů, vlákniny a 20 % denní potřeby vitamínů a minerálů. Nemusíte nic složitě počítat či zaznamenávat hmotnostní úbytky. Jednoduše jíte 3 proteinová jídla MyKETO denně plus 2 jídla vlastní, oběd a večeři. Tak máte III. fázi keto diety plně zajištěnou! 

MyKETO proteinová dieta obsahuje taková jídla a nápoje, která jsou vzájemně zaměnitelná. Záleží tedy na vaší chuti, jaká jídla do svého denního jídelníčku zařadíte. 

Tímto balíčkem přecházíte z II. fáze do III. fáze. 

Konzumovat budete 3 proteinová jídla MyKETO denně a 2 jídla vlastní - oběd a večeři (připravit si můžete např. oběd: kuřecí plátek + plátek šunky (min. 95 % masa) s dušenou kedlubnou, večeře: vaječná omeleta s dušenými fazolkami) - více inspirace hledejte v našich receptech!  

MyKETO výhodný balíček POKRAČOVACÍ III. fáze, 10 dnů, 30 jídel

Poznámka:

Složení výhodného balíčku pokračovacího se může měnit v závislosti na stavu skladu. Detailní složení jednotlivých výrobků naleznete u jednotlivých produktů. Náhrada celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Proteinová jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin. Vzájemná kombinace proteinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 až 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné. 

Jak budete dále pokračovat po skončení III. fáze ketodiety MyKETO?

Po ukončení III. fáze ketodiety MyKETO přejdete do další fáze, která je označená jako udržovací fáze. Tato fáze diety si klade za cíl dlouhodobě udržet dosažené výsledky a je velmi důležitá. Pro udržení dosažených výsledků doporučujeme respektovat zásady nízkosacharidové (low carb) stravy, které jste si vštípili během prvních tří fází diety MyKETO. Jídla si již připravujete svoje vlastní, dle doporučených rad a pokynů, které naleznete na našem webu, abyste však ve svém jídelníčku měli dostatek proteinů a vitamínů, doporučujeme vám 1-2× denně zařadit proteinové koktejly či proteinové kaše z našeho sortimentu. Budete mít tak větší kontrolu nad svým stravováním. Doporučujeme vám výhodný balíček Proteinových koktejlů MyKETO

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.