Neohodnoceno

MyKETO Proteinový koktejl s příchutí mango, 5 porcí

Velmi lahodný proteinový koktejl s příchutí mango se sladidlem, v prášku. 

Inspirováno přírodou a jejími dary. Garance kvality. Vyvinuto, vyrobeno a ověřeno v ČR. 

Pochutnejte si na lahodném proteinovém nápoji už dnes! 

Vyprodáno
Kód: 102
Značka: MyKETO
295 Kč –19 % 240 Kč
Kategorie: Produkty pro hubnutí, keto dieta
Hmotnost: 0.2 kg
koktejl mango
295 Kč –19 %

Skvělé proteinové osvěžení té nejlepší chutě s vyváženým poměrem živin, vitamínů, minerálů a vlákniny. Oceníte při keto dietě, nízkosacharidovém (low carb) stravování nebo při cvičení či potřebě vyvážení vašeho běžného jídelníčku a obohacení o cenné složky. Na tomto proteinovém nápoji si skutečně velmi ochutnáte, jedná se o jeden z našich nejchutnějších protein drinků vůbec. Ochutnejte! 

Návod k použití:

Do šejkru nalijte 280 – 300 ml vody a vysypte obsah sáčku, dobře protřepejte po dobu 1 - 2 minuty. Hotový nápoj vypijte do 15 minut. Intenzitu chuti a hustoty si můžete sami řídit množstvím přidané vody.

Upozornění:

Sypká směs pro přípravu nápoje s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny, s nízkým obsahem cukrů, s vitamíny a minerálními látkami. Součást náhrady celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Vyvinuto a vyrobeno v ČR.

Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin. Vzájemná kombinace proteinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a rel. vlhkosti do 60 %, zvýšená teplota může snížit trvanlivost produktu.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Alergeny: sója