Neohodnoceno

MyKETO Proteinový balíček "Darujte štíhlost", 19 porcí + ŠEJKR ZDARMA

Nadělte sobě a svým blízkým skvělý balíček proteinových jídel. Věřte, že tento dárek ocení úplně každý! Protože, co je lepšího, než harmonizovat svou hmotnost pohodlně, bez hladovění, únavy a bez jiných těžkostí? 

Můžeme doručit do:
4.10.2022
Skladem
Kód: 2775
Značka: MyKETO
1 499 Kč –14 % 1 289 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky
Hmotnost: 0.76 kg
daruj stilost balicek stihlost leden
Akce Tip na dárek pro ženy
1 499 Kč –14 %

Dejte vale neúčinným dietám a namísto toho harmonizujte váhu pěkně pohodlně s proteinovou keto dietou MyKETO. Věřte, že si velmi rychle oblíbíte chutě a vysokou kvalitu proteinových jídel a proteinových nápojů MyKETO. 

Inspirováno přírodou, vyvinuto v souladu s nejmodernějšími vědeckými poznatky. Dnes navíc zakoupíte za velmi výhodnou cenu!   

CO MYKETO PROTEINOVÝ BALÍČEK "DARUJTE ŠTÍHLOST" OBSAHUJE? 

V rámci tohoto vyváženého proteinového balíčku dopřejete sobě či svým blízkým chutná jídla pro celý den. Proteinová jídla a proteinové koktejly budete mít připravená během chvilky. Jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Jedna porce jídla/nápoje uhradí 20 % proteinů, vitamínů a minerálů. Zapomenout nesmíme ani na vyvážený přísun vlákniny a dalších cenných látek (např. ovesných beta glukanů, superpotravin - chia semínek a dalších složek). 

Obsah balíčku:

Začněme "sladkými" kašemi a dezerty, samozřejmě bez cukru a zbytečných prázdných kalorií - MyKETO Proteinová kaše čokoládová, MyKETO Proteinová kaše jablko-skořice s cennými beta-glukany, MyKETO Proteinová kaše mango, MyKETO Proteinový puding s příchutí bílá čokoláda, chybět rozhodně nemohou tolik oblíbené proteinové koktejly - MyKETO Proteinový koktejl s příchutí banán, MyKETO Proteinový koktejl s příchutí čokoláda, MyKETO Proteinový koktejl s příchutí bílá čokoládaMyKETO Proteinový koktejl s příchutí jahoda-vanilkaMyKETO Proteinový koktejl s příchutí kapučína. V balíčku nechybí ani stylový šejkr ZDARMA jako bonus pro radost a snadnou přípravu proteinových koktejlů. 

Dále vyzkoušíte originální a krásně křupavé proteinové bramboráčky, hotové proteinové jídlo Hovězí ragú s kuskusem, MyKETO Proteinovou omeletu sýrovou a výborné proteinové polévky MyKETO Proteinová polévka hrášková a MyKETO Proteinová polévka žampionová. Chybět nemůže asi vynikající Sušené maso vepřové s pepřem

dárkový balíček MyKETOHledáte TOP dárek pro vaše blízké?

Proteinový balíček "Darujte štíhlost" se skvěle hodí i jako dárek. Můžete jím obdarovat své blízké,  muže i ženy, o kterých víte, že chtějí upravit svou váhu a touží po krásnější postavě. Balíčkem je potěšíte a zároveň jim pomůžete začít plnit sen.  

Objevte přesnou skladu KETO balíčku - mějte přehled!

MyKETO Proteinová kaše s příchutí čokoláda 40g
MyKETO Proteinová kaše s příchutí jablko-skořice s beta-glukany 40g
MyKETO Proteinová kaše s příchutí mango s chia semínky 40g
MyKETO Proteinový puding s příchutí bílá čokoláda 40g
MyKETO Proteinový koktejl s příchutí banán 40g
MyKETO Proteinový koktejl s příchutí čokoláda 40g
MyKETO Proteinový koktejl s příchutí bílá čokoláda 40g
MyKETO Proteinový koktejl s příchutí jahoda-vanilka 40g
MyKETO Proteinový koktejl s příchutí kapučíno 40g
MyKETO Proteinové jídlo hovězí ragú s kuskusem 55g
MyKETO Proteinová polévka hrášková 40g
MyKETO Proteinová polévka žampiónová krémová 40g
MyKETO Proteinová omeleta sýrová 40g
MyKETO Sušené maso vepřové s pepřem 23g
MyKETO Proteinové jídlo bramboráčky 5x40g
MyKETO Informační brožura
MyKETO Šejkr

 

Detailní složení jednotlivých výrobků naleznete u jednotlivých produktů. 

UPOZORNĚNÍ: 

Proteinová jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Nekonzumujte dvě jídla připravovaná s olejem (omelety, bramboráčky) během jednoho dne. Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin.

Součást náhrady celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den.

Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné.

Uchovávejte mimo dosah dětí.