Neohodnoceno

MyKETO Proteinové kakao

✅ Sport&Fitness Protein Cacao 

✅ KETO friendly

✅ 3 velikosti balení

✅ K 800 g balení + šejkr navíc zdarma!

 

S chutí luxusní horké čokolády. Poctivé proteinové kakao, které vám rozhodně nesmí v jídelníčku chybět. Mimo jiné se skvěle hodí také na vaření, pečení a zdobení, dochutí kaše, tvaroh, jogurty, apod. Nastartuje váš mozek a zažene hlad. Šejkr zdarma!

S bohatým proteinovým komplexem, vitamíny C, D, E, vitamíny skupiny B, čistým MCT 100% z kokosu a výjimečným sladidlem namísto běžného cukru. Dopřejte si kvalitní proteinové kakao už dnes!  

Ideální pro zdravý životní styl, při sportu pro maximalizaci výkonu, při hubnutí pro zefektivnění probíhající ketózy. Bez palmového oleje. Chutná skvěle a prospívá dětem od 6 let, náctiletým i dospělým.  

Varianta
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 2807 3040 3082 Zvolte variantu
Značka: MyKETO
699 Kč 30 Kč 384 Kč od 30 Kč –17 % –23 % –22 % až –23 % 578 Kč 23 Kč 299 Kč od 23 Kč
kakao mensi baleni 1000x1000 kakao 400g produkt detail
699 Kč 30 Kč 384 Kč od 30 Kč –17 % –23 % –22 % až –23 %

Zapomeňte na běžná, přeslazená kakaa! Dopřejte si poctivé proteinové kakao! Vyvinuli jsme pro vás unikátní kakao s bohatým 58% proteinovým komplexem, vitamínem D a čistými MCT oleji z kokosu. Navíc s vlákninou a spoustou dalších vitamínů! Ochutnejte! 

Reference_MyKETO_Tana

Kakao_pictogramy

 

 

 

 

 

Pozor, za jednu porci pro děti zaplatíte pouze 16 Kč, pro dospělé necelých 25 Kč! Investice do zdravého proteinového nápoje se vám jednoznačně vyplatí, zapomeňte na běžné přeslazené kakaové nápoje a dopřejte si vaší symfonii chuti a zdraví, bez přidaného cukru! Z jednoho balení (800 g) připravíte 26 až 40 porcí. 

Proč jsme vyvinuli proteinové kakao? 


Důvod byl velmi jednoduchý. Stejně jako vy i my si zakládáme na svém zdraví a chceme dávat dětem a náctiletým to nejlepší. Jak bylo zjištěno, běžně prodávaná instantní kakaa obsahují jako hlavní surovinu cukr! Na to upozornil např. nezávislý spotřebitelský časopis dTest, který porovnal 16 druhů instantních kakaových nápojů na českém trhu a zjistil, že konzument vypije v jednom hrnku běžného kakaa až 21,6 g cukru, což je víc, než by pětileté zdravé dítě mělo přijmout za celý den

A právě proto vznikla myšlenka vyrobit konečně kvalitní kakao - MyKETO Proteinové kakao. 

Není kakao jako kakao. Porovnejte sami!

➤ Běžně dostupné instantní kakaové nápoje na českém trhu obsahují min. 60 % cukru, výjimkou ale není obsah cukru 70 - 80 procent ba dokonce více! 

➤ Naopak MyKETO Proteinové kakao obsahuje pouze 16 % cukru a to z čistě přirozených zdrojů a 0 % cukru uměle přidaného! A to je velký rozdíl, nemyslíte? 

Srovnání množství přijatého cukru u dítěte školního věku: 

Kakao_pictogramy_cukr_mnozstvi

Upozornění: Rodiče pozor! Příjem cukru v množství 15 - 21 g v 1 porci běžného instantního kakaa u dítěte školního věku je příjem enormní! Raději dopřejte svému dítěti vhodnější kakao, Proteinové kakao MyKETO.

 

Proteinové kakao MyKETO má v průměru nižší obsah cukru až o 59 % a vyšší obsah kakaa v průměru o 4 % než běžná instantní kakaa. To jistě ocení všichni, kdo se v rámci zdravého životního stylu, hubnutí a sportovní přípravy snaží vyhýbat nezdravému bílému cukru, stejně jako např. také diabetici. Proteinové kakao díky absenci bílého cukru prospěje i zoubkům dětí, známá je souvislost mezi nadměrným přijmem cukru a zvýšeným výskytem zubního kazu! Dále neobsahuje lepek, proto je vhodné i pro osoby s nesnášenlivostí lepku. Co vše o proteinovém kakau ještě nevíte? Čtěte dál! 

Kakao_pictogramy_oranzove

Dar přírody pro zdraví, to jsou MCT tuky. Seznamte se s nimi!

Jako MCT tuky se označují tukové látky se střední délkou svého řetězce. Těchto tuků se nemusíte bát, již dlouho je využívají např. vrcholoví sportovci pro zvýšení výkonu během tréninku, urychlení a regenerace sil. MCT tuky mají oproti jiným tukům tu výhodu, že se poměrně rychle metabolizují na energii ve formě ketonů (ketolátek). Pro tělo se jedná o "rychlý" zdroj energie, mnohem vhodnější než jsou např. běžně přidávané cukry. MCT tuky, na rozdíl od cukrů, nemají tendenci k přeměně a ukládání se ve formě zásobního tuku. MCT tuky jsou pro udržení štíhlé linie jsou to pravé. Pro výrobu Proteinového kakaa jsou používány výhradně ty nejkvalitnější MCT tuky, které získáváme z kokosu prvotřídní jakosti, to vše zcela bez palmového oleje! 

Další přednosti MCT tuků

Literární zdroje taktéž uvádějí podporu mozkových funkcí MCT tuky a ostřejšího vnímání. MCT tuky ale mohou nabídnout mnohem více i pro ty, které drží redukční dietu nebo chtějí vhodně obohatit jídelníček.

Tajemství MCT tuků tkví ve schopnosti přimět tělo snáze se udržet v tzv. ketóze během keto diety, čímž napomáhá k zefektivnění jakékoli redukční diety a efektivnějšího hubnutí.

Prospěšné proteiny, vitamín C a vitamín D: 

  • Proteiny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí.
  • Vitamín C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.
  • Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, k udržení normální činnosti svalů a udržení normálního stavu kostí.
  • Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému.

Doporučené dávkování Proteinového kakaa, návod k použití:

Nápoj v prášku. Podle věku nalijte do šejkru příp. hrnku odměřené množství teplé (do 50°C) nebo studené vody, příp. mléka (pokud nedržíte dietu), přidejte doporučené množství prášku a důkladně protřepejte/rozmíchejte. Upozornění: do šejkru nedávejte vodu teplejší než 50°C, může způsobit opaření.

  • 6–12 let: 20 g (1 vrchovatá odměrka)/200 ml 

  • 13–99 let: 30 g (2 zarovnané odměrky)/300 ml

    Lahodný nápoj vypijte do 15 minut. Intenzitu chuti a hustoty si můžete sami řídit množstvím přidané vody. Použít případně můžete i mléko - pokud neredukujete tělesnou hmotnost. 

Složení: proteinový komplex 58 % (syrovátkový protein – z mléka, kolagen hydrolyzovaný, protein hráškový a rýžový), odtučněný kakaový prášek 25 %, sladidlo KETO (inulín, erythritol, sorbitol, steviol-glykosidy); MCT tuky (100% kokosové) 5 % (kokosový olej, rozpustná kukuřičná vláknina, kaseinát sodný, slunečnicový lecitin, oxid křemičitý); inulín, zahušťovadlo: xanthan; antioxidant: lecitin řepkový; vitamínový premix (maltodextrin, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-?-tokoferylacetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin), cholekalciferol (vitamín D).

Alergeny: Laktóza

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a rel. vlhkosti do 60 %, zvýšená teplota může snížit trvanlivost produktu. Po otevření spotřebujte do 30 dnů.

Uchovávejte mimo dosah dětí.