Neohodnoceno

MyKETO proteinová keto dieta SOFT1, výhodný balíček 63 jídel×40-55 g (dieta na 14 dní) + ŠEJKR ZDARMA

MyKETO je klíč k vytoužené, optimální váze, nastartuje rychlé a pohodlné hubnutí z tukové tkáně. Zároveň vám pohlídá svalovou hmotu. Jinými slovy, hubnout budete převážně vlastní TUK. 

Výhodný balíček SOFT je součástí komfortního dietního programu SOFT, který slouží ke snížení váhy a tvarování postavy při lehké nadváze. Zhubněte o jednu konfekční velikost snadno a pohodlně! 

Můžeme doručit do:
22.10.2021
Skladem
Kód: 2279
Značka: MyKETO
3 123,75 Kč –21 % 2 466 Kč
Kategorie: Proteinové balíčky keto diety
Hmotnost: 2.52 kg
soft 2 kategorie balicky ovoce
Akce
ZDARMAZDARMA 3 123,75 Kč –21 %

soft-970x250

Výhodný balíček SOFT1 proteinové diety pro rychlé a pohodlné hubnutí obsahuje vše co potřebujete pro bezproblémové zvládnutí první poloviny dietního plánu. Pokud si chcete zakoupit balíček pro celý dietní plán - na celý měsíc diety, sáhněte po balíčku SOFT 2. K balíčku navíc máte zajištěnu pomoc a podporu zkušených výživových poradců, na produkty se plně vztahuje garance kvality. Garantujeme vám optimální hmotnost jedné porce jídla 40-55 g, pozor, až toto množství velmi dobře zasytí! Dietní program je ryze český a byl vyvinut, vyroben a ověřen v ČR. 

 

  • Jídla jsou určena pro fáze 1 a 2

  • Celkový počet porcí: 63 ks proteinových jídel

Detailní skladba zásilky pro pohodlné hubnutí keto diety MyKETO - dietního plánu SOFT1:

  Dietní plán SOFT 1 keto diety MyKETO. Nyní doprava zdarma!   

Jak budu uvedená proteinová jídla konzumovat? Je to velmi jednoduché!

faze_1

 

 

 

Fáze 1 – první týden budete konzumovat 5× denně proteinové jídlo MyKETO jako kompletní náhradu denního jídla.

 

faze_2

Fáze 2 – druhý týden budete konzumovat 4× denně proteinové jídlo MyKETO + oběd, složený z masa (příp. tofu) a zelené či bílé zeleniny. 

UPOZORNĚNÍ: 

Balíček je koncipován tak, aby jeho skladba byla vyvážená a maximálně směřovala k hlavnímu cíli - zhubnutí. Ve výhodných balíčcích není možný výběr konkrétních chutí. Skladba balíčku se může měnit s ohledem na stav aktuálních skladových zásob. Proteinová jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Nekonzumujte dvě jídla připravovaná na oleji (omelety, bramboráčky) během jednoho dne. Dbejte na správný pitný režim. 

Uchovávejte mimo dosah dětí.

alergie_web   CHCETE HUBNOUT, ALE TRPÍTE ALERGIÍ, INTOLERANCÍ?

Nebojte, i na vás jsme mysleli! Domluvte si, prosíme, konzultaci v našem Poradenském centrum ZDE. Naše poradkyně vás vyslechne a společně se domluvíte, jaké produkty pro vás budou vhodné. 

salat_miska    VYBRALI JSTE SPRÁVNÝ DIETNÍ BALÍČEK?

Dietní program SOFT je program pro rychlé a pohodlné hubnutí koncipovaný pro hubnutí o cca jednu konfekční velikost a tvarování vaší postavy. Pokud chcete hubnout např. o dvě velikosti, sáhněte po výhodném hubnoucím balíčku MEDIUM. Pokud do toho chcete jít naplno a zhubnout o tři a více konfekčních velikostí, zvolte variantu MAXI.