Neohodnoceno

MyKETO proteinová keto dieta MEDIUM 2, výhodný balíček 126 jídel×40-55 g (dieta na 4 týdny) + ŠEJKR ZDARMA

Výhodný balíček MEDIUM 2, součást dietní plánu MEDIUM, je vhodný při střední nadváze. Tento komfortní balíček obsahuje vše, co potřebujete pro bezproblémové zvládnutí 1 měsíce diety.

Dopřejte si balíček MEDIUM 2 za akční cenu s velkou finanční úsporou a dopravou zdarma! 

Můžeme doručit do:
22.10.2021
Skladem
Kód: 2282
Značka: MyKETO
6 761,25 Kč –20 % 5 409 Kč
Kategorie: Proteinové balíčky keto diety
Hmotnost: 5.04 kg
soft 2 kategorie balicky ovoce
ZDARMAZDARMA 6 761,25 Kč –20 %

Výhodný balíček MEDIUM 2 je vhodný při střední nadváze. Obsahuje vše potřebné pro bezproblémové zvládnutí jednoho měsíce diety. Jedná se o velmi kvalitní náhradu celodenní stravy pro regulaci hmotnosti navrženou odborníky. Navíc zajištěnu máte pomoc a podporu zkušených výživových poradců, na produkty se plně vztahuje garance kvality, dietní program byl vyvinut, vyroben a ověřen v ČR. Jídla vás namísto 65 Kč stojí jen 49 Kč.

  • Jídla jsou určena pro fáze 1 a 2
  • Celkový počet porcí: 126 ks proteinových jídel
  • Garantujeme vám optimální hmotnost jedné porce jídla 40 - 55 g, pozor, až toto množství velmi dobře zasytí!

Proteinový balíček na celý měsíc diety (proteinová jídla pro fáze 1 a 2) obsahuje:  

Infografika_medium2 

Jak budu uvedená proteinová jídla konzumovat? Je to velmi jednoduché!

faze_1

Fáze 1 - první a druhý týden (5× denně proteinové jídlo MyKETO)

 

faze_2

Fáze 2 - třetí až čtvrtý týden (4× denně proteinové jídlo MyKETO + oběd, složený z masa příp. tofu a ze zelené a bílé zeleniny)  

 

salat_miska    VYBRALI JSTE SPRÁVNÝ PROTEINOVÝ BALÍČEK?

Dietní program MEDIUM je program vhodný při střední nadváze. Při vyšší nadváze je vhodný balíček  MAXI. Naopak při mírné nadváze a pro tvarování postavy sáhněte po balíčku SOFT

UPOZORNĚNÍ

Balíček je koncipován tak, aby jeho skladba byla vyvážená a maximálně směřovala k hlavnímu cíli - pohodlné regulaci vaší hmotnosti. Skladba balíčku se může měnit s ohledem na stav aktuálních skladových zásob. 

Proteinová jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Nekonzumujte dvě jídla připravovaná s olejem (omelety, bramboráčky) během jednoho dne. Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin.

Náhrada celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den.  Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné. 

Uchovávejte mimo dosah dětí.