Neohodnoceno

MyKETO proteinová keto dieta MAXI PLATINUM, výhodný balíček 154 jídel×40-55 g (dieta na 5 týdnů) + ŠEJKR ZDARMA

Dopřejte si náš největší balíček, MAXI PLATINUM, nyní s mega slevou 22 %. Balíček je součástí dietní plánu MAXI při vyšší nebo velmi vysoké nadváze. Jedno jídlo vás namísto běžných 65 Kč bude stát méně než 49 Kč.

Balíček obsahuje vše, co potřebujete pro bezproblémové zvládnutí prvních 5 týdnů diety.

Jděte do toho naplno! 

Můžeme doručit do:
22.10.2021
Skladem
Kód: 2284
Značka: MyKETO
8 323,75 Kč –20 % 6 659 Kč
Kategorie: Proteinové balíčky keto diety
Hmotnost: 6.16 kg
soft 2 kategorie balicky ovoce
Akce
ZDARMAZDARMA 8 323,75 Kč –20 %

Proteinová keto dieta MyKETO je váš klíč k vytoužené hmotnosti. Objevte způsob harmonizace vaší hmotnosti bez nepříjemné únavy a bez podrážděnosti. MAXI PLATINUM je cenově vůbec nejvýhodnější balíček, velmi komplexní, sestavený pro 5 týdnů vaší diety. Osvědčený dietní program MAXI je vhodný při vyšší nadváze a velmi vysoké nadváze. Jídla vás namísto 65 Kč stojí méně než 49 Kč. Zajištěnu máte pomoc a podporu zkušených výživových poradců, na produkty se plně vztahuje garance kvality, dietní program byl vyvinut, vyroben a ověřen v ČR.

 

  • Jídla jsou určena pro fáze 1, 2

  • Celkový počet porcí: 154 ks proteinových jídel  

  • Garantujeme vám optimální hmotnost jedné porce jídla 40-55 g, pozor, až toto množství velmi dobře zasytí!)

Proteinový balíček na 5 týdnů diety  (proteinová jídla pro fáze 1, 2)

nova-vetsi-Infografika_platinum  

 Jak budu proteinová jídla konzumovat? Je to velmi jednoduché! 

faze_1

Fáze 1 -  první a druhý týden (5× denně proteinové jídlo MyKETO)

 

faze_2

Fáze 2 - třetí až pátý týden (4× denně proteinové jídlo MyKETO + oběd, složený z masa příp. tofu a zelené či bílé zeleniny) 

  

salat_miska    VYBRALI JSTE SPRÁVNÝ PROTEINOVÝ BALÍČEK?

Dietní program MAXI je program pro snadnou a pohodlnou regulaci hmotnosti při vyšší či velmi vysoké nadváze. Při střední nadváze je vhodný balíček MEDIUM. Při mírné nadváze a pro vytvarování postavy je vhodný balíček SOFT.

UPOZORNĚNÍ

Balíček je koncipován tak, aby jeho skladba byla vyvážená a maximálně směřovala k hlavnímu cíli - pohodlné regulaci vaší hmotnosti. Skladba balíčku se může měnit s ohledem na stav aktuálních skladových zásob. 

Proteinová jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Nekonzumujte dvě jídla připravovaná s olejem (omelety, bramboráčky) během jednoho dne. Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin.

Náhrada celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den.  Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné. 

Uchovávejte mimo dosah dětí.