Neohodnoceno

MyKETO balíček pro ženy "Krásná a přitažlivá"

 V tomto unikátním balíčku se snoubí cílená péče o pleť a ženskou krásu s lahodnou chutí unikátních receptur s proteiny, vitamíny, minerály a dalšími cennými ingrediencemi.

Balíček "Krásná a přitažlivá" od MyKETO je skvělý i jako dárek pro ženy každého věku!

Můžeme doručit do:
3.10.2023
Skladem
Kód: 3106
Značka: MyKETO
2 495 Kč –11 % 2 210 Kč
Kategorie: Vitamíny, bylinky
Hmotnost: 0.871 kg
Vizual krasna pritazliva
Akce Tip na dárek pro ženy
2 495 Kč –11 %

Objevte novinku na trhu, unikátní balíček pro ženy každého věku, MyKETO "Krásná a přitažlivá". Tento balíček se pyšní mimořádně komplexním složením a ve svém účinku se specificky zaměřuje přímo na klíčové oblasti ženského těla. V balíčku objevíte lahodné nápoje pro vnitřní harmonii ženského těla a jeho regeneraci. Potěší vás výborná keto káva - optimum pro hubnutí, nechybí ani dvě žhavé novinky - nakopávač a spalovač FatBurn ve formě kapslí a MyKETO Proteinová čokoláda, skvělá, když chcete mlsat bez výčitek! Tento balíček si jednoduše zamiluje každá žena! Víte proč?  

Nedokonalosti pleti jsou díky vnitřní výživě pleti podchyceny, pleť je více vyživená, nehty jsou pevnější a vlasy působí zářivěji. Ženské tělo je díky balíčku lépe regenerováno a velmi příjemný je i příliv nové energie a vitality. Štíhlá silueta je snem snad každé z nás, buďte i vy svému snu o krůček blíže! 

MyKETO balíček pro ženy "Krásná a přitažlivá" pomůže všem ženám a je také tipem na dárek pro ženy!

  • Zlepšit vzhled kůže, vlasů, nehtů, a to díky účinkům MyKETO Růžového kolagenu a MyKETO Extra Silhouette (napomáhá odstranění nevzhledné pomerančové pleti a dodává bioaktivní chrom)
  • Zlepšit a zvýšit odbourávání tělesného tuku díky látkám zvyšujícím výdej energie a posilujícím termogenezi (FatBurn - NOVINKA)
  • Upravit hmotnost pravidelným pitím MyKETO Coffee4Slim a snídáním MyKETO nízkosacharidové kaše Perníčkové LC nebo proteinového koktejlu s příchutí vaječný likéru – obojí zcela bez přidaných cukrů a s vysokým obsahem proteinů
  • Pomůže zajistit správný pitný režim (MyKETO Horký nápoj s příchutí punč)
  • Mlsat bez výčitek (MyKETO Premium Proteinová čokoláda s MCT oleji, výborně chutná, i když je bez přidaného cukru)
  • Bonus - dárková taška (balíček můžete také darovat)

Nepostradatelné vitamíny a minerály jsou pro zdraví žen nezbytné v každém věku, vybírat bychom ale měli takové formy, které jsou lehce vstřebatelné, jako v případě minerálů preferovat organicky vázané formy namísto hůře využitelných, anorganických forem. To je také důvodem, proč balíček pro ženy "Krásná a přitažlivá" od MyKETO využívá cíleného působení bioaktivního chromu se všemi jeho pozitivními dopady např. na chutě na sladké a celkový metabolismus makroživin. Právě totiž bioaktivní chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Ženy, které rády mlsají si tento balíček zamilují navíc také kvůli Proteinové čokoládě s 20% proteinů a s 5,9 % vlákniny. 

Zjistěte, co přesně obsahuje MyKETO balíček pro ženy "Krásná a přitažlivá"

MyKETO Růžový kolagen - omlazující nápoj pro pleť, vlasy a nehty, 57,5 g, 21 porcí + 2 porce navíc zdarma

MyKETO ExtraSilhouette - bioaktivní nápoj pro ženy s chromem, 67,2 g, 24 porcí

MyKETO FatBurn - nakopávač a spalovač, 90cps, 27 g 

MyKETO Coffee 4 Slim - keto káva pro ženy i muže, 120 g, 60 porcí 

MyKETO Perníčková kaše nízkosacharidová (LOW CARB) s MCT oleji, zdravá snídaně do hrnečku, bez cukru (přidaného), 5×40 g 

MyKETO Proteinový koktejl s příchutí vaječného likéru - doplní proteiny, vitamíny a minerály, 5×40 g

MyKETO Horký nápoj s příchutí punče, bez energetické hodnoty, skvěle chutná horký i studený,120 g, 40 porcí 

MyKETO Proteinová čokoláda, 80 g

Bonus navíc - dárková taška 

NEVÍTE SI RADY A HLEDÁTE TIP NA DÁREK PRO ŽENY? 

1000x1000_darekVsaďte na MyKETO balíček pro ženy "Krásná a přitažlivá. Tento balíček, plný zdravých ingrediencí, můžete darovat jak ženám k narozeninám či jinému životnímu jubileu, tak se bude skvěle hodit jako dárek pro ženy k Vánocům. Obdarovat jednoduše můžete jak ženy, které touží po krásné postavě a chtějí harmonizovat svou hmotnost, tak ženy, které chtějí mít krásnou pleť, vyživené nehty a zářivé vlasy. Vhodný je rovněž u žen, které trápí stárnutí pleti a nepěkné vrásky či nevzhledná pomerančová kůže na problematických partiích. Balíčkem je jednak potěšíte, zároveň jim pomůžete začít plnit jejich sen.  

Kde najdete složení a výživové údaje MyKETO v balíčku pro ženy "Krásná a přitažlivá?  

Složení jednotlivých výrobků naleznete v obrázku balíčku pro ženy MyKETO Krásná a přitažlivá" a nebo v detailu jednotlivých produktů. 

Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Zpět do obchodu