Neohodnoceno

MyKETO Romantický balíček pro muže

Myslíme na to, co chlapi milují.  

➤  Obdarujte svého muže proteinem co dlouho vydrží, s příchutí vanilka 600 gramů a MyKETO FatBurn Spalovačem tuků v kapslích - nyní výhodněji než kdy jindy. Chtějte jen to nejlepší. 

 

Můžeme doručit do:
23.2.2024
Skladem
Kód: 800
Značka: MyKETO
1 207 Kč –14 % 1 027 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky
balíček myketo muz
Tip na dárek pro muže
1 207 Kč –14 %

Potěšte svého chlapa! I muži si zaslouží dárek a Vánoce jsou skvělou příležitostí, jak jim můžete udělat radost a zároveň prospět jejich zdraví, kondici a vitalitě. Chlapi milují rychlost a jednoduchost. A právě tím jsme se inspirovali při tvorbě tohoto balíčku.

Skvělý MAXI Combi protein Gym & Body, 600 gramů je spolehlivým zdrojem kvalitních bílkovin, aminokyselin BCAA - větvených aminokyselin, vitamínu D a MCT olejů. Protein vašemu muži vydrží, při denní spotřebě 1 dávky denně 20 dní, protein je zabalen v kvalitní dóze a namíchat si z něj koktejl může velmi rychle a jednoduše.

Spalovač tuků MyKETO FatBurn je mimořádně oblíbený spalovač ve formě snadno polykatelných kapslí. Doporučujeme po každém "náročném" obědě nebo zvýšeném výkonu v práci nebo při sportu. Obsahuje vysoce účinnou kombinaci látek podporujících spalování tuků, celkovou vitalitu, energii a muži. Jedno balení vystačí až na 90 dní.

MYKETO BALÍČEK PRO MUŽE OBSAHUJE:

Složení jednotlivých produktů naleznete v detailu výrobků. 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Zpět do obchodu