Neohodnoceno

KAVIÁROVÁ PLEŤOVÁ MASKA LUXUSNÍ (OBLIČEJOVÁ)

OBSAH BALENÍ

1 x 100ml krém
1 x 25g prášek

Můžeme doručit do:
13.12.2022
Skladem
Kód: 1025
499 Kč –36 % 321 Kč
Kategorie: Vánoce
LUXUSNÍ MASKA
Akce Novinka Tip na dárek pro ženy
499 Kč –36 %

POPIS

DVOJITÁ DÁVKA Kaviárového extraktu a dalších živin důležitých pro Vaši pleť. Je vhodná pro všechny typy pleti, zabraňuje tvorbě vrásek, hydratuje a sjednocuje tón pleti.

Jedinečná pleťová maska z naší profesionální řady, kdy se k její přípravě nepoužívá stejně jako u ostatních typů voda, ale se speciálně vyvinutým krémem.

Součástí balení jedné kaviárové pleťové luxusní masky jsou dva komponenty:

a) speciálně vyvinutý krém o objemu 100ml
Obsahuje vysoký podíl kaviárového extraktu(0,5% z objemu) bohatého na vitamíny A a D, kolagen, všechny druhy nenasycených mastných kyselin. Dále obsahuje výtažek z hnědých mořských řas, kdy je tento extrakt bohatý zejména na alginátové soli a také kyselinu alginátovou. Tyto soli a kyseliny na sebe dokáží vázat velké množství molekul vody a jsou tak dokonalým prostředkem k hydrataci. Navíc perfektně regulují činnost mazových žláz.

b) 25g prášku s kaviárovým extraktem s výtažkem z máty peprné
Základem produktu je kaviárový extrakt bohatý na desítky živin, včetně minerálů, proteinů, vitamínů a lipidů. Ten je doplněn o výtažek z máty peprné, která pleť osvěžuje, chladí, prokrvuje a tonizuje.

Barva této odlupovací masky je černá s příjemnou vůní, tak aby Váš kosmetický rituál byl dokonalý.

VITAMIN A - stimuluje tvorbu kolagenu,chrání pleť před působením volných radikálů,napomáhá regenerovat kožní buňky,zkvalitňuje vzhled.

VITAMIN D - silný antioxidant,který podporuje hydrataci pleti.

KOLAGEN - protein přirozeně se vyskytující v našem těle. Pomáhá obnovovat elasticitu kůže a tím minimalizovat projevy vrásek a jemných linií. Stejně tak slouží k vyplňování zjizvené tkáně.

DHA,EPA - tyto polynenasycené kyseliny mají protizánětlivé účinky. Tělo je umí samo tvořit jen do omezené míry,proto je vhodné je přijímat i z dalších zdrojů.

α LINOLENIC ACID ALA - polynenasycená omega-3 mastná kyselina,jedna ze dvou esenciálních mastných kyselin. Pokud je aplikována přímo na pleť,zlepšuje kvalitu kožní bariéry a tím i celkový vzhled pleti.

ESENCIÁLNÍ MASTNÉ KYSELINY - tělo je samo neumí produkovat,musí být dodávány ze stravy.

Alginát sodný - má unikátní vlastnost – vázat obrovské množství molekul vody. intenzivně zvlhčuje a vyživuje pokožku.

Alginátové kyseliny - zvlhčují hluboké vrstvy kůže;mastná pleť se stává svěžejší,protože regulují činnost mazových žláz;povadlé pleti vrací schopnost vyrábět kolagen,který napomáhá napínání kontur obličeje;kombinované pleti dodávají potřebné výživné látky,zlepšují látkovou výměnu - odvádí z kůže toxiny a produkty zánětu,jsou přírodním sorbentem těžkých kovů.

Crystallized menthol - Krystalický mentol je součástí silice máty peprné. Osvěžuje, chladí a prokrvuje, tonizuje. Často se používá k posílení chladivého účinku.

PŘÍPRAVA

Masku aplikujeme na vyčištěnou pleť.

1. Připravíme si sáček s krémem(100ml) a sáček s práškem(25g)

2. Do misky vysypeme nejprve celý obsah sáčku s práškem a následně přidáme krém

3. Oba komponenty rychle a důkladně promícháme, dokud se nevytvoří souvislá hmota a okamžitě nanášíme.

4. Následně špachtlí naneseme souvislou vrstvu na obličej, případně krk a dekolt. Vyhneme se oblasti očí, nosu a úst. V případě kontaktu s nimi je okamžitě opláchneme vodou.

5. Masku necháme působit 15-20min.

6. Masku odloupneme z obličeje(ideálně jako jeden kus). Zbylé části masky odstraníme.

Zpět do obchodu