Neohodnoceno

Extra Silhouette, bioaktivní nápoj s chromem, 67 g, 24 porcí

 

Extra Silhouette® je doplněk stravy pro vaši krásnější postavu ➤ velmi vhodný je, když se cítíte otekle nebo máte pocit těsného oblečení. Denně si dejte 1-2 porce lahodného nápoje, který vznikne po rozpuštění směsi ve vodě. 

Doplněk stravy Extra Silhouette® je bioaktivní nápoj s organicky vázaným CHROMEM a extra bylinnou kompozicí pečující o problematické ženské partie. Nechte se hýčkat každý den!  

Můžeme doručit do:
22.10.2021
Skladem
Kód: 2706
Značka: MyKETO
529 Kč –21 % 416 Kč
Kategorie: Vitamíny, bylinky
Hmotnost: 0.067 kg
1000x1000 Extra silhouette web
529 Kč –21 %

MyKETO Extra Silhouette, nápoj pro krásnější a přitažlivější ženskou postavu, zdravou a krásnou pokožku, svěží stav mysli bez únavy a vyčerpání, i kontrolu množství vodu v organismu. 

Bioaktivní nápoj, který si zamilujete. Poskytuje maximální péči o pokožku těla, včetně zlepšení vzhledu "pomerančové kůže", která vzniká při hromadění nadbytečné tekutiny v podkoží.

Užijte si krásnější postavu díky vzácným ingrediencím v čele s unikátní patentovanou složkou Cacti-Nea™ zlepšující vzhled pleti a pokožky celého těla, s bioaktivním chromem, L-karnitinem a Yerbou Maté. Ve složení nechybí provitamín A (beta-karoten).

Cacti-Nea™ - byla pozitivně klinicky testována pro zlepšení vzhledu  „pomerančové“ kůže.

➤ Chrom přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin. 

➤ Vitamín A přispívá k normální funkci imunitního systému, udržení normální stavu pokožky, zraku a sliznic, podílí se na procesu specializace buněk. 

Péče o problematické partie - extrakt z CACTI-NEA™ & Yerba maté

Cacti-Nea™

Tato ingredience poskytuje ženskému tělu velmi nadstandardní péči. Produkt obsahuje patentovaný extrakt Cacti-Nea™ získávaný z plodů opuncie. Účinky tohoto bylinného výtažku byly klinicky testovány a publikovány v odborných lékařských publikacích. Cacti-Nea™ společně s vitamínem A efektivně pečují o problematické partie ženského těla včetně tzv. pomerančové kůže a udržují normální stav pokožky. Mimořádné účinky Cacti-Nea™ byly potvrzeny hned několika klinickými studiemi. Tutu unikátní ingredienci si rozhodně nenechte utéct! 

Yerba maté - jejími lístky indiáni tlumili hlad

Drcené sušené lístky Cesmíny paraguajské, posvátné rostliny jihoamerických domorodců kmene Guarani, byly tradičně využívány k přípravě „nápoje Bohů“, mimo jiné jím indiáni tlumili hlad. Vedle vitamínů a minerálů yerba maté obsahuje také významné množství přírodního kofeinu a skvěle se hodí pro osvěžení a potlačení fyzické i duševní únavy. Spolu s Cacti-Nea™ představuje Yerba maté skvělou kombinaci pro kontrolu váhy a vodního hospodářství v těle, včetně vylučování vody z organismu. 

Sucralóza namísto běžného cukru

Přesto, že produkt neobsahuje přidaný cukr, chutná skvěle a na jeho chuť se budete těšit každý den! Konzumace nápojů obsahujících sukralózu namísto cukru vede k omezení nárůstu hladiny cukru v krvi po jejich konzumaci v porovnání s nápoji obsahujícími cukr. 

Balení: 24 porcí (praktické balení po jednotlivých porcích), balení na 12 - 24 dnů. Užívání produktu Extra Silhouette je vhodné v rámci redukčního režimu. Začít s jeho užíváním můžete v libovolné fázi dietního plánu (1. - 3.), pokračovat v užívání je velmi přínosné i ve fázi udržovací (4. fáze). 

Dávkování: 1 sáček 1-2x denně. Max. 2 sáčky za den. 

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Vhodný pro dospělé. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány, diabetiky.

 

Vyvinuto, vyrobeno a ověřeno v ČR.