Neohodnoceno

EUNIKE POWERFUL WORKER (Colostrum) AKCE 4+1 ZDARMA (5×60 cps)

Kvalitní české kolostrum Akce 4 + 1 ZDARMA! 

Kolostrum z Beskyd. Kvalitní český produkt! Silné kolostrum s vysokým obsahem imunoglobulinů (IGG 40), navíc s vitamíny B1, B2, B6 a potřebnou kyselinu listovou (folát) - vitamín ze skupiny B.

 

Můžeme doručit do:
1.12.2023
Skladem
Kód: 567
Značka: Queen Euniké
1 575 Kč –13 % 1 360 Kč
Kategorie: Queen Euniké
kolostrum detail
Akce Tip
1 575 Kč –13 %

Kvalitní české kolostrum Akce 4 + 1 ZDARMA! Kolostrum z Beskyd. Kvalitní český produkt! Produkt je určený pro děti (od 3 let) a dospělé. Velmi vhodné i pro seniory! Kupte nyní a v akci ušetřete 315 Kč.

 

Kolostrum Akce 4 + 1 ZDARMA!POZOR, BRZY KONČÍ!

✅ AKCE - Získejte nyní výhodně osvědčené kolostrum navíc s vitamíny od české značky Euniké. Vhodné pro pro děti, dospělé i seniory. 

✅ S obsahem IGG 40 z colostra s vysokým účinkem, dále vitamínem B1, B2, B6 a imunoglobuliny.

✅ Pozor, akce je časově limitovaná.  

Eunike Powerful Worker AKCE 4+1 zdarma!

 

POWERFUL WORKER - doplněk stravy, 5×60 tobolek

 

Charakteristika: 

✅ POWERFUL WORKER obsahuje colostrum a soubor vitaminů skupiny B, které jsou důležité pro správnou funkci nervového systému.

✅ Thiamin přispívá k normální činnosti srdce.

✅ Riboflavin přispívá k udržení normálních červených krvinek.

✅ Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity.

✅ Colostrum - colostrum neboli mlezivo obsahuje množství imunoglobulinů, vitaminů, minerálů a stopových prvků. Kolostrum je velice přínosné. Mějte z něj užitek vy i vaši blízcí a dopřejte si kúru s českým kolostrem. 

 

Aktivní látky mg / 1 tobolku %DDD*

  • Colostrum 200,00 -
  • Vitamin B6 (pyridoxin) 4,00 286
  • Vitamin B2 (riboflavin) 1,6 114
  • Vitamin B1 (thiamin) 1,4 127
  • Kyselina listová 0,2 100

*DDD - doporučená denní dávka; - není stanovena

Složení: colostrum, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, kyselina listová, stearan hořečnatý (klouzadlo), želatina

Dávkování: 1 až 2 tobolky denně.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Co je colostrum?

Colostrum nebo také mlezivo vzniká v těle matky dlouho před samotným porodem. Organismus ho produkuje, aby bylo schopno v okamžiku narození mláděte plnit svou funkci - vytvoření příznivých podmínek pro nového tvorečka, který musí být chráněn před vlivem okolního prostředí. Imunita sotva narozeného potomka je křehká a je třeba ji chránit. Colostrum má vysoký obsah stopových prvků, uhlohydrátů, minerálů, aminokyselin, růstových faktorů a imunoglobinů. Po léta se snaží laboratoře farmaceutických firem vytvořit "univerzální posilovač obranyschopnosti člověka". Příroda je však mnohem schopnější farmaceut.

Colostrum Euniké Powerful Worker je kravského původu a díky kvalitní surovinám a jejich následným zpracováním při použití moderních technologií v českých laboratořích zaručuje účinek vč. existence stále živé kultury. Způsob zpracování do tobolek pod vakuem zase zabezpečuje čistotu procesu a také není potřeba kolostrum jakkoli synteticky doupravovávat či "dopovat" chemickými látkami s nežádoucími účinky.

Výrobek Powerful Worker zahrnuje také vitamíny skupiny B, které pozitivně působí na funkci nervového systému. Ve stresovém období či při zvýšené zátěži se spotřeba těchto vitamínů zvyšuje, takže je nutné je pravidelně doplňovat.

Účinky a účel použití Powerful Worker Colostrum

  • pro obnovení vitality pro udržení dobrého zdravotního stavu
  • pro lepší kondici
  • napomáhá odolávat organismu při zvýšené psychické a fyzické zátěži
  • napomáhá regeneraci organismu
 

Pár rad pro užívání Eunike Powerful Worker od výrobce:

 
Vitamíny skupiny B jsou vhodné v období oslabení, nachlazení, v chladných měsících roku, u osob 50 +, u diabetiků, velmi vhodné jsou pro seniory. Powerful Worker je doporučen pro děti již od 3 let věku - kapsle je v případě potřeby možné vysypat. 
 
- dávkování může být 10 dní užívání a 10 dní pauza po dobu 3 měsíců, zejména je to vhodné pro děti, je možné podávat současně s antibiotiky a po jejich užívání. 
 

Doporučené dávkování Powerful Worker: 

Běžně užívejte 2 tobolky denně večer, tuto dávku můžete v případě potřeby zvýšit na schéma užívání 2-0-2 (2 kapsle ráno a 2 kapsle večer), pokud je to nutné, je možné dávku zvýšit až na 8 až 10 tobolek denně (dle doporučení výrobce Queen Eunike)
 
pro malinké děti  1/2 tobolky vysypat do příkrmu
 
Colostrum je nejvyšší kvality s IGG 40 měřeno imunodifuzí při 37 stupních Celsia. Výhodou tohoto měření je, že kvalita se kontroluje při výstupu, kdy colostrum je již připraveno k tobolkování a ne při vstupu, kdy každé colostrum by mělo mít IGG 40.

✅ Jsme partnery Queen Eunike. 

✅ Produkt nyní zakoupíte na našem eshopu Linie - hubnutí. Objednejte včas!

✅ Nabídka je limitovaná, platí pouze do vyprodání zásob. 

Zpět do obchodu