Neohodnoceno

ČESKÝ KAVIÁR PLEŤOVÁ MASKA REGENERAČNÍ

OBSAH BALENÍ

1 x Profesionální maska (30 g)

 

Základem produktu je kaviárový extrakt (0,5%) bohatý na desítky živin, včetně minerálů, proteinů, vitamínů a lipidů.

 
Můžeme doručit do:
2.2.2023
Skladem
Kód: 1029
299 Kč
Kategorie: Český kaviár
ka
Akce Tip na dárek pro ženy

OBSAH BALENÍ

1 x Profesionální maska (30 g)

POPIS

Základem produktu je kaviárový extrakt (0,5%) bohatý na desítky živin, včetně minerálů, proteinů, vitamínů a lipidů. Pro pleť jsou však nejvýznamnější ty následující:

VITAMIN A - stimuluje tvorbu kolagenu, chrání pleť před působením volných radikálů, napomáhá regenerovat kožní buňky, zkvalitňuje vzhled.

VITAMIN D - silný antioxidant, který podporuje hydrataci pleti.

KOLAGEN - protein přirozeně se vyskytující v našem těle. Pomáhá obnovovat elasticitu kůže a tím minimalizovat projevy vrásek a jemných linií. Stejně tak slouží k vyplňování zjizvené tkáně.

DHA, EPA - tyto polynenasycené kyseliny mají protizánětlivé účinky. Tělo je umí samo tvořit jen do omezené míry,proto je vhodné je přijímat i z dalších zdrojů.

α LINOLENIC ACID ALA - polynenasycená omega-3 mastná kyselina, jedna ze dvou esenciálních mastných kyselin. Pokud je aplikována přímo na pleť, zlepšuje kvalitu kožní bariéry a tím i celkový vzhled pleti.

ESENCIÁLNÍ MASTNÉ KYSELINY - tělo je samo neumí produkovat, musí být dodávány ze stravy.

Kaviárový extrakt je tak jednou z předních přírodních substancí bojující proti vráskám a to jak existujícím tak i jako prevence proti nově vznikajícím. Při aplikaci naší regenerační masky ucítíte nejprve příjemné teplo na obličeji, které bude postupně přecházet v chladiví efekt. Barva masky je modrá s příjemnou vůní.

PŘÍPRAVA

Masku aplikujeme na vyčištěnou pleť.

1. Masku aplikujte na vyčištěnou pleť.

2. Připravíme si sáček s Regenerační Kaviárovou pleťovou maskou a jeho obsah(30g) vysypeme do misky.

3. Následně přidáme 90ml vlažné vody a pomocí kosmetické špachtle obsah důkladně a rychle promícháme(max. 20sec).

4. Naneseme souvislou vrstvu na obličej a krk. Vyhneme se oblasti očí a úst. V případě kontaktu s těmito partiemi okamžitě opláchneme.

5. Masku necháme působit 15 - 20min.

6. Masku z obličeje sloupneme ideálně jako jeden souvislý kus. Zbylé části masky z obličeje odstraníme vodou a vatovými tamponky.

Dodržujte prosíme přesně tento postup.

Zpět do obchodu