25×Antigenní test na COVID, výtěr z nosohltanu (136 Kč/ks)

Velmi přesný antigenní test na COVID-19. Jednoduché použití. Citlivost 96,97 %. Výsledek do 15 min.

Tento test PROPLÁCÍ POJIŠŤOVNA!

TEST JE VHODNÝ K SAMOTESTOVÁNÍ!

Můžeme doručit do:
14.4.2021
Skladem
Kód: 92
4 400 Kč –23 % 3 400 Kč
Kategorie: Antigenní testy
Hmotnost: 0.3 kg
Realy Tech test
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 4 400 Kč –23 %

Velmi přesný antigenní test na COVID-19. Jednoduché použití - výtěr z nosu/nosohltanu/hrdla. Citlivost 96,97 %. Výsledek do 15 min. Tento produkt je osvobozen od DPH. 

 

TEST JE SCHVÁLEN NA SEZNAMU MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČR! 

Antigenní test z nosu v balení po 25 ks je schválen dle rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví z 24. 2. jako vhodný k sebetestování.

Seznam antigenních testů, pro které vydalo ministerstvo výjimku, a podmínky pro udělení výjimky – Ministerstvo zdravotnictví (mzcr.cz)

Certifikát o shodě

Rychlá identifikace nemocného na pracovišti i jinde a jeho izolace zabrání rozšíření nákazy uvnitř firem a rodin. Zároveň povede ke snížení ekonomických ztrát, které souvisí se zbytečnou nákazou celého pracoviště. Už žádné fronty, diskomfort, ztráty času a tisíce korun za jeden test.

Rychlý test na detekci Antigenu Covid-19 je imunologický test pro kvalitativní detekci specifických antigenů SARS-COV-2 přítomných v nosohltanu člověka. I když výrobce připouští možnost výtěru z nosu, pro větší průkaznost přítomnosti viru odeberte vzorek nosem z nosohltanu. Výsledek do 15 minut.

Používejte u jedinců podezřelých z nákazy coronavirem Covid-19. Antigen je obecně detekovatelný v nosních a zejména nosohltanových výtěrech během akutní fáze infekce.

Tyto testy splňují veškeré zákonné požadavky pro uvedení na trh EU a mimo jiné jsou uvedeny na seznamu schválených Antigenních testů prestižního německého Spolkového institutu pro léky a zdravotnické prostředky.

 

Hromadné testování na COVID ve firmách 

Antigenní testy dodáváme domácnostem, firmám i zdravotnickým zařízením. Pro individuální nabídku většího množství testů nás, prosíme, kontaktujte telefonicky nebo e-mailem

 

Balení testovací sady na COVID obsahuje:

 

 ✓ Testovací kazeta 

 ✓ Extrakční zkumavka

 ✓ Víčko zkumavky/kapátko

 ✓ Nosní výtěrový tampon

 ✓ Extrakční pufr

 ✓ Návod - příbalový leták

 

Vlastnosti našeho antigenního testu na COVID:

 

 ✓ Relativní senzitivita: 96,97 %
 ✓ Relativní specifita: 100 %
 ✓ Celková hodnota: 99,14 %

Rychlá dostupnost výsledku. Jste COVID pozitivní či nikoli?  

Rychlá dostupnost výsledku – do 15 minut vysoká úspěšnost výsledků rychlotestu – 99 % detekuje přítomnost viru do jednoho týdne od nakažení s téměř 100% přesností. Rychlotest ke kvalitativní detekci antigenu SARS-COV-2 v lidském nosohltanu.

 

Charakteristika antigenního testu: 

Rychlý chromatografický imunotest na kvalitativní detekci antigenu SARS-COV-2 v lidském nosohltanu. Poskytuje pouze počáteční výsledek testu a za účelem potvrzení infekce COVID-19 by se měly používat konkrétnější diagnostické metody (např. PCR test).

Test se provádí na základě podezření z onemocnění COVID-19. Antigenní test využívá vysoce citlivé monoklonální protilátky ke zjištění nucleocapsidového proteinu prostřednictvím výtěru z nosu. Reagenční podložka obsahuje koloidní zlato sdružené s monoklonálními protilátkami. 

TESTOVÁNÍ antigenního rychlotestu na přítomnost COVID-19. Před testováním nechte celou soupravu při pokojové teplotě. Na výtěr používejte pouze aplikátory, které jsou přiloženy v této soupravě. získávání vzorků Opatrně vložte aplikátor do nosu pacienta, až po povrch zadního nosohltanu. Udělejte výtěr z povrchu nosohltanu, přičemž aplikátorem otočte několikrát.

Návod k použití testu na COVID: 

Postup přípravy vzorku pro antigenní certifikovaný rychlotest COVID-19.

  • Vložte testovací extrakční zkumavku do příslušného držáku na zkumavky. Ujistěte se, že zkumavka stojí pevně a dosahuje spodku držáku
  • Vytáhněte aplikátor z pusy a vložte výtěrový aplikátor do extrakční zkumavky, která obsahuje 0,3 ml činidla
  • Přidejte 0,3 ml (4 kapky) činidla do extrakční zkumavky
  • Aplikátor otočte nejméně 6krát ve směru hodinových ručiček. Hlavu aplikátoru tlačte na spodní část extrakční zkumavky a také po jejím bocích
  • Aplikátor nechte ve zkumavce 1 minutu
  • Vymáčkněte roztok z aplikátoru do extrakční zkumavky
  • Roztok bude použit jako vzorek pro testování
  • Vyčkejte až se objeví barevné proužky – výsledek by se měl objevit do 15 minut.

Úschova a skladování vzorků: Vzorky by se měly testovat ihned po odebrání.

Pokud je potřebný převoz vzorků, doporučuje se jejich minimální zředění - může dojít ke snížení citlivosti testu. Na základě dat jsou vzorky stabilizované 72 hodin při teplotě 2 a 8 ° C.

Příbalový leták Realy Tech Antigenní test: 

Příbalový leták-testy-na-covid-realy-tech

Příbalový leták-testy-na-covid-realy-tech1