20×Antigenní test na COVID ze slin (117Kč/ks)

Rychlý Antigenní test na přítomnost koronaviru (SARS-CoV-2) ze slin. Citlivost: 92,9%. Výsledek testu do 10 minut. Vhodné i pro děti

Tento test PROPLÁCÍ POJIŠŤOVNA!

TEST JE VHODNÝ K SAMOTESTOVÁNÍ!

Můžeme doručit do:
14.4.2021
Skladem
Kód: 98
3 600 Kč –35 % 2 340 Kč
Kategorie: Antigenní testy
Hmotnost: 0.3 kg
Realy Tech fialove saliva
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 3 600 Kč –35 %

Spolehlivý antigenní test na COVID ze slin. Vhodný k sebetestování. Proplácí pojišťovny. Test je zcela neinvazivní, velmi vhodný je i pro děti. Ihned odesíláme. Zvýhodněná cena platí pouze do vyprodání zásob. 

Dle rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví jsou tyto testy schváleny k sebetestování do firem i na doma - je jim udělena výjimka pro antigenní testy, vydaná MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb.

Dle MPO nemusíte testy kupovat pouze u registrovaných firem, ale stačí využít schválené testy (značka, typ, výrobce) MZCR. 

Velkou výhodou testu je jednoduchý a snadný odběr vzorku, který si provede testovaná osoba. Odběr vzorku slin není spojen s nepříjemnými pocity, jako při odběru vzorku z krku nebo nosohltanu. Rychlý a snadný odběr vzorku slin zkracuje čas potřebný k provedení testu. Test lze použít u dětí, u kterých je odběr vzorků z krku nebo nosohltanu vždy problematický.

Novel Coronavirus (SARS-Cov-2) Antigen rapid test Device (saliva) výrobce HANGZHOU REALY TECH CO., LTD je rychlý antigenní test COVID-19 vizuální imunologický test pro kvalitativní detekci antigenů Covid-19 ze vzorku slin. Test slouží k rychlé diferenciální diagnostice akutní infekce virem Covid-19.

Tento test spolehlivě detekuje mutace viru Covid-19, jako je v současné době N501Y z Velké Británie a 501Y.V2 z Jižní Afriky.

Vlastnosti antigenního testu Realy Tech ze slin: 

Testovaný vzorek: sliny

Doba testování: 11 minut

Citlivost: 92,9%

Specificita: >99%

Skladovací teplota: 2–30 °C

 

Upozornění: Antigenní testy dodáváme domácnostem, firmám i zdravotnickým zařízením. Pro individuální nabídku většího množství antigenních testů nás, prosíme, kontaktujte telefonicky nebo e-mailem

 

Příbalový leták: Novel Coronavirus (SARS-Cov-2) Antigen Rapid Test Device (saliva): 

Antigenní testy ze slin Příbalový leták | COVIDSTORE.news

Příbalový leták Antigenní Testy ze slin realy Tech